TWICE “Feel Special” ile 80 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

TWICE “Feel Special” ile 80 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

TWICE “Feel Special” ile 80 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

TWICE “Feel Special” klibi ile YouTube'da 80 Milyon Görüntülenmeyi Aştı!

Bu başarı TWICE'a tıpkı şarkısı gibi "özel hissettirmiş" olmalı. Geçen hafta TWICE'ın "Feel Special" klibi 50 milyon görüntülenmeyi geçmişti. Bu grup için çok önemli bir başarı çünkü ikinci kez kliplerinde 3 gün 10 saat içinde bu etkileyici başarıyı sağladılar.

ONCE'ın kızların başarısında payı büyük. "Feel Special" resmi olarak YouTubeda 80 milyon izlenmeyi aştı ve 11 gün 16 saat ile bu başarıyı yakalayan en hızlı klipleri oldu.

Başarı inanılmaz olmasına rağmen aslında tamamen süpriz değil çünkü şarkı hareketli, mutluluk hissi veren ve dinleyenlerin sürekli kulaklarında yankılanacak özelliklere sahip. Ek olarak, müzik videosu çok fazla parıltılı bir estetiğe sahipken, kızlar baştan ayağa kusursuz bir stile sahip.

Tebrikler TWICE & ONCE!

Eğer hala TWICE "Feel Special" klibini izlemediyseniz aşağıdan izleyin ve görüşlerinizi yazmayı unutmayın:


Benzer Konular
2 Yorum
  1. blackpink 25 Ekim 2019

    yani gercekten inanamiyirom evet sarki o kadar akilda kalici ki, insan izlediyinde tekrar izleyesi geliyor yani en cok momo\' yu eviyorum cunki, oharika biri ve dansci nefes kesiyor gercekten de cok atesli jennie gibi olmasada ancak jennie momo benim biasim en cok onlari seviyorum ikiside muhtesem ben ilk jennie\'yi tanidim ama sonra momo\'yu gordum ve nefesimi kesdi amaen cok jennie\'yi seviyorum cunki, o benim ilk biasim ve her zaman o olucak tabi benim taehyungiden sonra bunlar benim birtanelerim bts blackpink twice her gruptan bir tane biasim var napiyim kendimi tutamadim soyledim neyse konumuz neydi ha twice buyuk basarilar diyorum basarilarini devamini getirsinler ve tabi bts ve blackpink\'imede bu 3 grubu cok seviyorum kpop cok seviyorum

  2. Army işte 09 Ekim 2019

    Tabi her reklama Feel Special koyarsanız insan izliyor mal gibi ŞLASDMSALŞMDLSŞD

Yorum Yazın