K-Drama Profil

02 Mart 2021

Lee Sun Kyun

Lee Sun Kyun Kimdir? Lee Sun Kyun'un Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Lee Sun Kyun Profil Tanıtımı.

02 Mart 2021

Song Kang Ho

Song Kang Ho Kimdir? Song Kang Ho'nun Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Song Kang Ho Profil Tanıtımı.

02 Mart 2021

Go MinSi

Go MinSi Kimdir? Go MinSi'nin Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Go MinSi Profil Tanıtımı.

02 Mart 2021

Song Kang

Song Kang Kimdir? Song Kang'ın Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Song Kang Profil Tanıtımı.

20 Şubat 2021

Kim Dami

Kim Dami Kimdir? Kim Dami'nin Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Kim Dami Profil Tanıtımı.

20 Şubat 2021

Son Ye Jin

Son Ye Jin Kimdir?Son Ye Jin'in Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Son Ye Jin Profil Tanıtımı.

18 Şubat 2021

Park Seo Joon

Park Seo Joon Kimdir? Park Seo Joon'un Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Park Seo Joon Profil Tanıtımı.

15 Şubat 2021

Jo Bo-Ah

Jo Bo-Ah Kimdir? Jo Bo-Ah'ın Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Jo Bo-Ah Profil Tanıtımı.