T.O.P Kamu Hizmet Görevlisi Olarak Hizmetine Devam Edecek

T.O.P Kamu Hizmet Görevlisi Olarak Hizmetine Devam Edecek

T.O.P Kamu Hizmet Görevlisi Olarak Hizmetine Devam Edecek

Askeri İşgücü Yönetimi'nden bir kaynak, BIGBANG'den T.O.P'ın Ocak ayı ortalarında Yongsan Bölge Ofisinde kamu hizmeti görevlisi olarak çalışmaya başlayacağını açıkladı. Yongsan Bölge Ofisi'nden bir kaynak ise "Bu konuyla ilgili bilgimiz var, ancak henüz resmi bir elimize ulaşmadı" dedi.

Geçen Şubat ayında T.O.P, Gangnam Polis Karakolu’na polis memuru olarak atanmıştı. Bununla birlikte, T.O.P marihuana kullanmaktan suçlu bulunmuş ve görevinden uzaklaştırılmıştı. Görevden uzaklaştırılmasının ardından şarkıcının zorunlu hizmetinin geri kalanını kamu hizmeti çalışanı olarak bitirmesi bekleniyordu.

Daha önce eylemlerinden ötürü özür dileyen T.O.P: "Mazeretim olmamakla birlikte, çok pişmanım ve çok korkuyorum. Bir daha asla bu kadar sorumsuz bir davranışlarda bulunmayacağım. Bir kez daha özür diliyorum ve oldukça derin düşüncelere sahibim. Kendimden çok utanıyorum. " demişti.

T.O.P, 520 günlük zorunlu hizmetinde 9 Şubat - 5 Haziran tarihleri ​​arasında 117 gün hizmet vermiş ve yedek statüsüne alınmıştı.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın