Park Bom'un Muhteşem Vokaliyle Ayaklarımızı Yerden Kestiği Anlar

Park Bom'un Muhteşem Vokaliyle Ayaklarımızı Yerden Kestiği Anlar

Park Bom'un Muhteşem Vokaliyle Ayaklarımızı Yerden Kestiği Anlar

Park Bom, bu yıl sahneye geri dönme kararı aldığında sevenlerini çok heyecanlandırdı. Uzun bir aradan sonra solo dönüşü bekleniyordu ve bu dönüş hayranları tarafından tam bir başarı olarak kabul edildi.

Büyüleyen eşsiz vokali Park Bom için mükemmel bir değer. İster solo şarkı söylemiş olsun ister grupla beraber şarkılara eşlik etmiş olsun, sanatçı her zaman sahnede öne çıkıyor. Geçmiş ve günümüz arasında, Park Bom'un benzersiz sesiyle dinleyenleri hipnotize ettiği bazı performansları sizin için derledik:

1. “You and I”


Park Bom'un çaylak günlerine bir bakalım. "You and I" solo debut şarkısında kalbini ortaya koyup söylediği, her şarkıda çıktığı her notada bunu hissettirdi. Bu single bir K-pop oldie olarak kabul edilebilirken, Bom'un bu şarkı boyunca kanalize ettiği tutku zamanın ötesine geçiyor ve performansıyla bugün hala hissediliyor.

2. "Up" Epik High ile


Park Bom'un vokali eğer bir toplulukta kendini gösterecekse sonuç zorlayıcıdır. Sadece “Up” korosundan sorumlu olmasına rağmen, bu parçanın titreşimlerine uyması için güçlü vokal gerektirdiğini söylemeye bile gerek yok. Ayrıca, Bom’un varlığı her sahnede farklı bir tat yaratır!

3. “Spring”


Fanlarının hepsi Bom’un uzun zamandır sabırla comebackini bekliyordu ve  sabrın sonu selamet oldu! “Spring” in bu canlı sunumunda, şarkıcı her tonda tatlı sesini gösterdiği için şarkının tutkusunu ve inceliklerini yakalamış ve izleyicilerin hem huzurlu hem de duygusal hissetmelerini sağlamıştır.

4. “4:44” feat. MAMAMOO Wheein


Astı ve bir numaralı hayranı MAMAMOO'dan Wheein ile bir araya gelen Park Bom, hayranlarına pek çok duygu veren parçalar sundu. Sanatçı, sahne alırken, şarkının yumuşak tonuyla eşleşen rahatlatıcı vokalleriyle sahneye kesinlikle sahipti. Üstelik, reklam-lib çalışması da dikkat çekiyordu ve daha iyi bir duygusallık düşünülemezdi bile!

5. Kim Hyun Jung “Leaving Her” coverı


Bir başka tüyler ürpertici derecede müthiş sahne performansı yine Park Bom tarafından gerçekleştirildi. “Immortal Songs”daki göz alıcı performansına baktığımızda benzersiz sesinin adeta Broadway müzikalindeymiş hissi verdiğini söyleyebiliriz.

6. (G) I-DLE “Hann” feat. Cheetah coverı


Kore’nin en hipnotize edici vokallerinden biri, endüstrinin en unutulmaz parçalarından birini seslendirdiğinde sonuç kaçınılmaz tatmindir. “Queendom” sahnesinde Park BomHann” ile o kadar görkemli bir vokal performansı sergiledi ki şarkının orijinal sanatçıları da dahil diğer katılımcıları ve izleyenleri kendine hayran bıraktı.

7. “Lonely” feat. Sandara Park


Park kardeşleri özleyenler? Neyse ki Park kardeşler 2NE1'ın “Lonely” adlı şarkısının duet versiyonuyla özlemimizi giderdiler. Bu kısa stüdyo kaydı Bom'un sesinin ne kadar güzel olduğunu ve eğer olmasaydı bu yeteneği dinlemekten nasıl da mahrum kalacağımızı gözler önüne seriyor.

8. “Wanna Go Back”


Bu da “Queendom” dan başka bir canlı sahne. Lirikler ve sahne prodüksiyonu, Bom'un izleyenleri zihin yolculuğuna çıkarırken aynı zamanda tartışmasız en içten vokal performansını sergilemesine eşlik ediyor.

Sizin favori Park Bom performansınız hangisi?

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın