Jung So Min ve Lee Joon 3 Yıllık Birlikteliğin Ardından Ayrıldılar

Jung So Min ve Lee Joon 3 Yıllık Birlikteliğin Ardından Ayrıldılar

Jung So Min ve Lee Joon 3 Yıllık Birlikteliğin Ardından Ayrıldılar

Üç yıldır çıktıktan sonra Jung So Min ve Lee Joon yollarını ayırdılar.

26 Haziran'da Dispatch, Jung So Min ve Lee Joon temsilcilerinin çiftin ayrıldıklarını açıkladıklarını bildirdi. Rapora göre, bir kaynak “Son zamanlarda ikisi ayrıldı”, diğeri ise “İyi şartlarda kalmaya ve oyuncu olarak birbirlerini desteklemeye karar verdiler” dedi.

O gün ilerleyen saatlerde her iki yıldızın ajansı haberi doğruladı. Lee Joon’un ajansı PrainTPC, “Lee Joon ve Jung So Min kısa süre önce ayrıldı. Lee Joon yakında halkı güzel bir proje ile selamlamayı planlıyor.” açıklamasında bulundu. Jung So Min'in ajansı Blossom Entertainment: "Lee Joon ve Jung So Min kısa süre önce ayrıldı. Meslektaş olmaya karar verdiler. ” şeklinde bildirdi.

Dispatch'e göre iki yıldıza yakın kaynaklar “Onlar çok uzun zaman ayrı kaldılar. İkisi de çok meşgul oldukları için birbirlerinden ayrı düştüler. Sonunda bireysel çalışmalarına daha fazla odaklanmaya karar verdiler. ” diyorlar.

KBS draması “Father is Strange”de birlikte oynadıktan sonra Jung So Min ve Lee Joon Ekim 2017'de çıkmaya başladılar ve birkaç ay sonra ilişkilerini halka açıkladılar.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın