EXO Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?

EXO Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?

EXO Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?

Genç, başarılı ve yakışıklıysanız hele hele bir K-Pop idolüyseniz gerçek bir ilişkiniz olmasa bile her an bir yakıştırmaya maruz kalabilirsiniz.

EXO için de bu durum fazlasıyla geçerli. Bu yazımızda gerçek anlamda halka yansımış bir iki ilişkinin haricinde çeşitli aşk dedikodularına maruz kalan EXO üyelerinin özel hayatlarını inceledik.

"EXO üyelerinin sevgilisi var mı? Varsa sevgilileri kim? Hangi EXO üyesinin kiminle dedikodusu çıkmış?" Tek tek sizler için mercek altına aldık:

Chen

Rivayet 1: Sosyal medyada paylaşılan bazı fotoğraflar Chen ve sevgilisine ait olduğu iddia edildi fakat bundan ötesine geçemedi.

Rivayet 2: Chen'in Apink üyesi Yoon BoMi ile çıktığı yönünde dedikodular çıktı. Fakat bu dedikodunun gerçek olup olmadığı hiçbir zaman doğrulanmadığı için gizemini korudu.


Baekhyun

Baekhyun&Taeyeon

Baekhyun'un bir zamanlar Girls' Generation'dan Taeyeon ile birlikte olduğunu doğrulayan fotoğrafların ortaya atılması büyük gündem oldu.


Dispatch kameralarına yakalanan Baekhyun ve Taeyeon bir araba içinde görüntülenirken ikilinin bileklik, kulaklık vb. çift eşyaları kullandığını destekleyen fotoğraflar paylaşıldı. Bu ilişki özellikle Baekhyun tarafından kabul görmedi ve büyük tepkiyle karşılandı. 2015 ortalarında Baekhyun ve Taeyeon'un ayrıldıkları söylendi.

Kai

Kai & Krystal

Kai bir dönem f (x) üyelerinden Krystal ile çıktı. Nisan 2016'da doğrulanan iki idolün ilişkisi Mayıs 2017'de son buldu. İkilinin yoğun iş temposu nedeniyle ayrıldığı açıklandı.

Kai & Jennie

Kai ile BLACKPINK'ten Jennie'nin sevgili oldukları 1 Ocak 2019'da Dispatch tarafından ortaya çıkarıldı ve doğrulandı. Bildiğimiz kadarıyla idol çift şu an hala çıkıyorlar.


Xiumin

Xiumin'in bu zaman kadar adı hiçbir şekilde biriyle anılmadı ve bilinen bir sevgilisi yok!


D.O.

Eylül 2015'te katıldıkları bir etkinlikte D.O.'nun Red Velvet'ten Irene'nin kolunu tuttuğunu gösteren kareler iki idolün çıktığı yönünde haberlere neden oldu. Fakat fanlar bu haberi hiç kaale almadı zaten farklı bir gelişme de yaşanmadı.


Sehun

Rivayet: Bir kız arkadaşı olmaması rağmen baı hayalperest fanlar veya anti fanlar ısrarla Sehun'un sevgilisi olduğu söylentilerini yaydılar.

Bu konuyu son derece ciddiye alan Sehun sosyal medyadan bu kişilere cevap bile yazdı.

Bazıları olayı başka bir boyuta taşıyıp o aralar Sehun'un aldığı yeni Mercedes arabasındaki koyu filtreli camların bir şeyleri gizleme maksatlı olduğunu savundular.

Bu kadar göz önünde olan bir insan sadece birazcık mahremiyet istemiş olamaz mı?


Suho

Rivayet 1: Bir ara Suho'nun Jenny Kim adında bir bayanla çıktığı söylendi. Hatta adı geçen Jenny'nin YG Entertainment'tan olduğu iddia edildiği gibi başka biri olabileceği üzerinde duruldu.

Rivayet 2: Suho'nun stajyerlik günlerinde aynı yüzüğü taşıdığı iddia edilen bir kızla resimleri olduğu söyleniyor. Eğer Suho'nun bahsi geçen kızla bir gönül ilişkisi olsa bile şuan devam etme ihtimali çok ama çok zor görünüyor.


Chanyeol

Rivayet 1: Bir ara fan olarak Dara'ya hayranlığını dile getiren Chanyeol'un aslında idol ile çıktığı söyleniyordu. Birçok defa aynı tişörtlerle görüntülenen bu ikilinin sevgili olduklarından fanlar neredeyse emindi. Fakat resmi bir açıklama yapılmadı.


Rivayet 2: 2015 yılında bir SM etkinliğinde Chanyeol ve Joy'un tavırlarından yola çıkan Netizenler şiddetle iki idolün birlikte olduğuna inandılar. Netizenler sözde çifti o kadar benimsediler ki bu ilişkiye onay bile verdiler. Sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır ^^

Chanyeol'un Eski Sevgilisi

Kim Ye Jin

SM stajyerlerinden Kim Ye Jin ve Chanyeol'un çıkış yapmadan önce çıktıkları biliniyor.

Lay

Lay, çıkış yapmadan bir kız arkadaşı olduğunu itiraf ediyor. Büyük ihtimalle ünlüler dünyasından olmayan eski sevgilisi hakkında başka bir bilgi yok.

Şimdiyse işten başını kaşımaya vakti olmayan Lay'in bir kız arkadaşı da yok.

Sonuç olarak "EXO üyelerinin Sevgilileri Var Mı?" sorusunun kısa ve net cevabı şu an için yok!

Benzer Konular
1 Yorum
  1. *-* 08 Ağustos 2018

    Chanyeol ve Baekhyun\'un sevgili olduklarını düşünüyorum kkkkk Ama gerçekten hem çok yakışıyorlar ve o sevgili olduklarını düşündüren o kadaar çok şey var ki

Yorum Yazın