got7 bambam

04 Ekim 2019

BLACKPINK'ten Lisa ve GOT7'dan BamBam AIS 30. Yıl Kutlamasına Katıldı

BLACKPINK'ten Lisa ve GOT7'dan BamBam AIS 30. Yıl Kutlamasında Buluştu.

3 Ekim'de, BLACKPINK'ten Lisa ve GOT7'dan BamBam, Tayland Siam Paragon, Royal Paragon Hall'da düzenlenen AIS 30. yıldönümü kutlamalarına katıldı.
Sonunda, Lisa etkinlikte çocukluk yıllarındaki en yakın arkadaşı olan  BamBam ile bir araya geldi. BamBam, “Birbirimizi tanıyoruz, ancak aynı sahnede birlikte olmak oldukça garip.” dedi.

DEVAMINI OKU
19 Ağustos 2018

BamBam Ailesinin 50 Tane Kore Restoranı Olduğunu İtiraf Etti

GOT7'den BamBam Katıldığı Knowing Brothers'da Taylanda Yaşayan Ailesinin Kore Restoran Zincirine Sahip Olduğunu Anlattı.

GOT7'den BamBam ailesinin Tayland'daki başarılı iş hayatından bahsetti.

"Knowing Brothers"ın 18 Ağustos tarihli bölümüne katılan BamBam programda annesinin Tayland'da tam 50 tane Kore restoranı olduğunu söyledi.

Bunun üzerine stüdyodakilerin ona "chaebol" demesine istinaden BamBam "Evet, her gün hesap görüyorum." dedi.

BamBam ayrıca konuklara bu konuyla ilgili bir süpriz de yaptı.

DEVAMINI OKU
09 Nisan 2018

Kota Aşımından Dolayı GOT7'den BamBam Askere Gitmiyor

9 Nisan'daki Asker Alımlarında Gönüllü Sayısının Çok Fazla Olması Nedeniyle Çekilişe Gerek Kalmadı. Böylece GOT7'den BamBam Şimdilik Askerden Muaf Oldu.

GOT7’den BamBam askere gitmeyecek!

Tayland askeri servisi, her yıl Nisan ayında yeni alımları belirlemek üzere bir çekiliş düzenliyor. Potansiyel alımlarda bir kutudan seçilen kartlar sonucu belirliyor. Eğer kırmızı kart gelirse o kişi iki yıl boyunca askerlik yapıyor eğer siyah gelirse muaf oluyor. İsteyen çekilişe katılmak yerine isterse gönüllü olarak da askere gidebiliyor.

DEVAMINI OKU