fx üyeleri

16 Mart 2018

f(x) Üyelerini Tanıyalım

f(x) Üyeleri Kimdir, İsimleri Nedir? f(x) Üyelerinin Boyu-Kilosu,Burçları, İdeal Tipleri. K-Pop Grubu f(x) Hakkında Genel Bilgiler.

K-Pop grubu f(x) (에프엑스) Victoria, Amber, Luna ve Krystal olmak üzere dört üyeden oluşuyor. Eski üye Sulli, oyunculuk kariyerine odaklanmak istediği için gruptan Ağustos 2015'te ayrıldı. f(x) 1 Eylül 2009'da SM Entertainment etiketiyle çıkış yaptı.

f(x) Dağıldı Mı?

Hayır f(x) dağılmadı. Son dönemde daha çok solo çalışmalarda bulunuyorlar.

DEVAMINI OKU
09 Mart 2018

Amber Kendisi Hakkında Yapılan Eleştiriye Cevap Verdi

f(x) Üyelerinden Amber Kendisi Hakkında Olumsuz Yorumlarda Bulunan Bir Kullanıcıya Pozitif Bir Şekilde ve Saygı Çerçevesinde Yanıt Verdi.

Instagram’dan tavırları ve görünümü hakkında eleştiri içeren bir yorum aldıktan sonra, f(x) üyesi Amber düşüncelerini paylaştı.

Amber 8 Mart'ta yorumun bir ekran görüntüsünü ve onun Instagram öyküsüne ve Twitter hesabına verdiği yanıtı ve bununla ilgili bazı yorumları içeren bir metin gönderisini paylaştı.

DEVAMINI OKU
19 Şubat 2018

Sulli Cosmopolitan Dergisinin Kapak Modeli Oldu

Sulli Cosmopolitan Dergisinin Mart Sayısı İçin Kapak Modeli Olduğu Bahar Konseptli Çekimlerde Harika Pozlar Verdi.

Sulli, 'Cosmopolitan' Mart sayısının kapak modeli oldu.

Derginin Mart sayısının kapağını süsleyen Sulli bahar konseptli çekimler için mükemmel pozlar verdi. Çiçekler ve bahar kıyafetleriyle inanılmaz derecede güzel görünen Sulli, sıcak gülümsemesiyle de harika bir kapak modeli oldu.

DEVAMINI OKU