Mone Fukuhara, Red Velvet Irene Hakkında Konuştu

Mone Fukuhara, Red Velvet Irene Hakkında Konuştu

Mone Fukuhara, Red Velvet Irene Hakkında Konuştu

Eski SM Entertainment stajyeri Mone Fukuhara, Red Velvet'ten Irene'in geçmişte kendisine zorbalık yaptığını iddia ederek gönderisine açıklık getirdi.

Daha önce bildirildiği gibi, netizenler, Irene'in bir moda editörüne karşı davranışını içeren tartışmaların ortasında Mone Fukuhara'nın eski bir gönderisini tartışıyorlardı. Eski stajyer, Irene'nin doğum ismine ve Red Velvet üyesi Seulgi'ye atıfta bulunarak, "Stajyer olduğum zamanlarda, Joohyun unni'nin bana zorbalık yaptığını hala hatırlıyorum, Seulgi unni de bana bu konuda yardım etmişti" yazdı.

Şimdi Irene hakkındaki yazısını netleştirmek için konuştu. Mone Fukuhara, "Bunu yazıyorum çünkü sanırım biraz yanlış anlaşılma var. Bana zorbalık yaptığını söylediğimde sürekli yaptığını kastetmedim. Sadece bir şey olduğunda beni azarladı demek istedim. 

Daha önce bildirildiği gibi, editör Kang Kook Hwa, bir ünlü tarafından nasıl kötü muamele gördüğüne dair ilk elden bir açıklama yapmıştı ve birçok netizen, söz konusu kişinin, editörün "Monster" ve "Psycho" hashtagleri nedeniyle Red Velvet üyesi Irene olduğunu tahmin etti. Daha sonra Irene, gönderideki idol olduğunu kabul etti ve özür diledi. O zamandan beri, Red Velvet üyesiyle ilgili hem iyi hem de kötü deneyimler bildirildi.

Mone Fukuhara'nın açıklaması hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın