K-Pop Profil

03 Şubat 2021

Heize

Heize Kimdir? Heize'nin Boyu Kilosu, Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Detaylı Heize Profil Tanıtımı.

02 Şubat 2021

STAYC Üyelerini Tanıyalım

STAYC Üyeleri Kimler? STAYC Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, STAYC Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve STAYC Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

02 Şubat 2021

P1Harmony Üyeleri

P1Harmony Üyeleri Kimler? P1Harmony Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, P1Harmony Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve P1Harmony Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

01 Şubat 2021

SF9 Üyelerini Tanıyalım

SF9 Üyeleri Kimler? SF9 Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, SF9 Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve SF9 Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

27 Ocak 2021

The Boyz Üyeleri Kimdir?

The Boyz Üyeleri Kimler? The Boyz Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, The Boyz Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve The Boyz Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

25 Ocak 2021

LOONA Üyelerini Yakından Tanıyalım

LOONA Üyeleri Kimler? LOONA Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, LOONA Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve LOONA Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

20 Ocak 2021

GWSN Üyeleri

GWSN Üyeleri Kimler? GWSN Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, GWSN Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve GWSN Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

18 Ocak 2021

Golden Child K-pop Profil

Golden Child Üyeleri Kimler?Golden Child Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, Golden Child Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve Golden Child Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.