K-Pop Profil

18 Ocak 2021

A.C.E Üye Profilleri

A.C.E Üyeleri Kimler?A.C.E Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, A.C.E Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve A.C.E Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

12 Ocak 2021

Cherry Bullet Üyeleri Kimdir?

Cherry Bullet Üyeleri Kimler? Cherry Bullet Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, Cherry Bullet Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve Cherry Bullet Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

06 Ocak 2021

VICTON Üyelerini Tanıyalım

VICTON Üyeleri Kimler? VICTON Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, VICTON Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve VICTON Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

06 Ocak 2021

ENHYPEN Üyelerini Tanıyalım

ENHYPEN Üyeleri Kimler? ENHYPEN Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, ENHYPEN Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve ENHYPEN Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

03 Ocak 2021

Aespa Üyelerini Tanıyalım

Aespa Üyeleri Kimler? Aespa Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, Aespa Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve Aespa Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

09 Kasım 2020

ATEEZ Üyeleri

ATEEZ Üyeleri Kimler? ATEEZ Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri. ATEEZ Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve ATEEZ Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

17 Ekim 2020

ONEUS Üyelerini Tanıyalım

ONEUS Üyeleri Kimler? ONEUS Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri. ONEUS Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve ONEUS Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.