Goo Hara'nın Vefatından Sonra Birçok Ünlü Sosyal Medyadan İçini Döktü

Goo Hara'nın Vefatından Sonra Birçok Ünlü Sosyal Medyadan İçini Döktü

Goo Hara'nın Vefatından Sonra Birçok Ünlü Sosyal Medyadan İçini Döktü

Goo Hara'nın ani vefatından sonra birçok sanatçı acısını paylaşmak üzere Instagram'a akın etti.

Eski After School lideri Kahi Instagrama şöyle yazdı: “Bugün başka bir güneş battı. Çocuklarımızı korumamıza rağmen, aynı zamanda idollerimizi de korumamız gerekiyor... asla unutma... birinin senin için daima dua ettiğini... RIP...”

DinDin, Goo Hara'nın bir fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: “Hara, yavaşça daha fazla dikkat çekmeye başladığımda, benim için endişelendin ve zor zamanlar yaşarsam seninle bağlantı kurmamı söyledin. Çok güzel, ışıltılıydın ve üzgünüm, senin için hiçbir şey yapamadım ve yardım edemedim. Gerçekten üzgünüm. En azından sana küçük bir şekilde yardım etmeliydim, çok üzgünüm. Çok kızgınım ve dünyadan çok nefret ediyorum, ama şimdi umarım neredeysen mutlu olursun. Üzgünüm. Teşekkür ederim."

Giriboy Instagram'da içten bir mesajla Goo Hara'yı andı ve “Aynı yaşta olsak da, sen benim için kıdemli bir sanatçı gibiydin; ne zaman sana bir şey sormak için ulaştığımda, her zaman bir şekilde bana yardım etmeye ve benim için bir şeyler yapmaya çalıştın. Sen çok sıcak bir insansın. Kısa süre önce telefonda konuştuk ve her şey normal görünüyordu, ama sonra bu aniden oldu. Çok şok oldum... Umarım mutlusundur. Gerçekten."

Aktris Han Ye Seul, bir kadının resmini paylaştı ve basitçe “Kalbim acıyor RIP” dedi.

Daha önce DSP Media’da Goo Hara ile çalışmış olan A-JAX üyesi Dowoo, “Bir idol olarak yükseldiğimde sen bizim ajansımızda kıdemli bir sanatçı, gururumuz ve rol modelimizdin. Herşey için teşekkürler. Huzur içinde yat."

Kim So Yi (Soy Kim olarak da bilinir), “Huzur içinde yat, Hara. Çok üzüldüm ve bu kayıp beni çok üzdü. Bu güzel ruhların aramızdan ayrılışı önlemeye malesef gücümüz yok. Sadece yapamayız. ”

Harisu, Goo Hara’ın çevrimiçi profilinin bir görüntüsünü paylaştı ve şöyle yazdı: “Böyle bir utanç... bu gerçekten çok üzücü... Umarım gökyüzünde mutlu olursun... huzur içinde yat”.

Chae Ri Na, Instagram'da şöyle yazdı: “Bu gerçekten çok üzücü... gerçekten, beni delirtiyor... gerçekten güzel bir başka genç sanatçıyı da kaybettik...” “Çok üzgünüm” sözlerini ekledi “Acı çekiyorum” ve “Mücadele ediyorum.”

Goo Hara'yı anmak isteyen sanatçılar arasına her gün bir yenisi daha ekleniyor.

Huzur içinde uyu Hara.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın