Ailelerine İnanılmaz Pahalı Hediyeler Veren 5 İdol

Ailelerine İnanılmaz Pahalı Hediyeler Veren 5 İdol

Ailelerine İnanılmaz Pahalı Hediyeler Veren 5 İdol

Ailelerine İnanılmaz Pahalı Hediyeler Veren 5 İdol

Bazıları var ki milyonlarca dolar değerinde.

Bu idoller çok para kazanıyor ve bunu hayatlarındaki en önemli insanlara, ailelerine harcamaktan çekinmiyorlar! Ebeveynlerine ve kardeşlerine abartılı arabalar, binalar ve hatta estetik ameliyatlar hediye ediyolar fakat bunu gizlemekten kaçınmıyorlar.

En iyi oğul / kız ödülü olsaydı, bu idoller muhtemelen kazanırdı. Hadi aşağıda kim olduklarını öğrenelim!

1. EXO'dan Chanyeol


Chanyeol, 2017 yılında kız kardeşi Yoora'ya bir Mercedes-Benz hediye etti. Değerinin yaklaşık 50.000 USD değerinde bir Mercedes-Benz AMG CLA45 olduğu söyleniyor.


Bunun yanı sıra Yoora, kısa süre önce Instagram'da Chanyeol'u etiketlediği güzel bir Prada çantasını taktığı bir fotoğraf paylaştı.


 Chanyeol belli ki güzel hediyeler verme becerisine sahip!


2. SEVENTEEN’den Hoshi


Hoshi bir keresinde televizyonda, ailesinin zor zamanlarında sattıkları eski evini geri aldığını açıklamıştı.

"Evi geri aldık. O evde annemle televizyon izliyordum ve babam gözyaşlarını silip duruyordu. O evde güzel anılar vardı, bu yüzden orada tekrar yaşamak istedik."


Ayrıca annesi ve kız kardeşinin çift göz kapağı ameliyatı için para ödediğini de paylaştı.

"Anne tarafından monoitlerim var. Annem ve kız kardeşim daha büyük gözler istiyormuş gibi hissettim, bu yüzden onlara çift göz kapağı ameliyatı hediye ettim."

Hoshi’nin bu davranışları, hikayesini duyan herkesin yüreğine dokundu.

3. Suzy


Konu miktar olunca Suzy'yi yenmek zor! 2013 yılında ailesine bir ev, araba ve kafe satın aldı. Caffé Soo adlı Kore atıştırmalıkları içeren kafe annesi tarafından işletiliyor.


4. Super Junior’dan Kyuhyun


Kyuhyun, ailesine olan sevgisini onlara Myeongdong yakınlarında 8 katlı bir bina satın alarak gösterdi. O sırada, 7,3 milyon dolar değerinde olduğu bildirildi. Bölgeyi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, bir oda ayırtmayı bile düşünebilirsiniz.


Bina sadece bir hediye değil, aynı zamanda bir yatırımdır, bu yüzden ailesinin onu almaktan çok mutlu olduğunu düşünebiliriz.

5. BTS’den Jin


Son olarak Jin, ebeveynlerine bu yılın başlarında Ebeveynler Günü için multi milyon dolarlık bir daire hediye etti. Yaklaşık 3.4M USD'ye mal oldu.

Daire, Seul'ün en pahalı apartman komplekslerinden biri olan Hannam the Hill'de yer almaktadır. Başlangıçta sahipliğini ebeveynleriyle paylaştı, ancak sonunda % 35'e varan hisselerini ebeveynlerine devretti.


İdollerin cömertliği sınır tanımıyor ve biz de onlara saygı duyuyoruz :)Benzer Konular
1 Yorum
  1. Young_son_cin 24 Şubat 2021

    Azərbaycanli bir fan olarak chanyeolu sevmemin bir nedeni Daha

Yorum Yazın