Üçüncü Nesil K-Pop'un It Girl'ü Hwa Sa

Üçüncü Nesil K-Pop'un It Girl'ü Hwa Sa

Üçüncü Nesil K-Pop'un It Girl'ü Hwa Sa

Güçlü kız grubu MAMAMOO yeni albümleri 'Travel'ı çıkarmaya hazırlanırken netizenler üçüncü nesil kız gruplarından K-pop'un "it girl"ü (o kız, seçilmiş kız) olarak Hwa Sa'yı tartışıyor.

25 Ekim'de bir netizen, çevrimiçi bir toplulukta bugünlerde Kore'de en popüler olan kız grubu üyesi hakkında bir paylaşımda bulundu. Pek çok netizen, MAMAMOO'dan Hwa Sa'nın, çeşitli Kore televizyon programlarında çeşitli gösteriler yapan en başarılı kız grubu üyesi olduğu konusunda hemfikir.

Hwa Sa, MBC'nin 'I Live Alone' dizisindeki Mukbang'ini Koreli netizenler şimdiden çok sevdi. Hwa Sa, varyete şovunun bir bölümünde birçok netizenin yemeğe can atmasına neden olduğu için bir Gopchang (sığır bağırsağı) kıtlığına bile yol açtı.


O zamandan beri, Hwa Sa şovda sık sık yer aldığı için 'I Live Alone' kadrosunun bir üyesi oldu. Ayrıca 'I Live Alone' programındaki popülaritesinden dolayı MBC Entertainment Awards'da En İyi Çaylak ödülünü ve Mükemmellik Ödülü'nü aldı.

Şimdi, Jessi ve Lee Hyori ile birlikte 'Hang Out With Yoo' şovunda Refund Sisters grubu ile aktif olarak tanıtım yapıyor.

Hwa Sa daha fazla popülerlik kazandıkça, çeşitli reklamlarda yer aldı ve resmi olarak en popüler kız grubu üyeleri unvanını sağlamlaştırdı.


Hwa Sa sadece televizyonda başarılı olmakla kalmadı, aynı zamanda solo parçalarıyla listelerde zirveye ulaştı.

Loco ile yaptığı proje düeti "Don't Give It To Me" 2018'de Melon listelerinde 1 numaraydı, solo parçası "Maria" da 2020 Temmuz ve Ağustos aylarında ikinci oldu.

Birçok Koreli netizen, çevrimiçi toplulukta Hwa Sa'nın, televizyonda birçok kez göründüğü için Kore'deki en tanınmış K-pop kız grubu üyesi olduğu konusunda hemfikir.

Netizenlerin yorumu:

"O çok çekici."

"Orijinal mesleğinde iyi olan ve aynı zamanda her zaman iyi bir kişiliğe sahip bir tip. Yani herkes tarafından seviliyor."

"Her şeyden önce, çok iyi şarkı söylüyor. Ve çok komik."

"Ondan çok hoşlanıyorum çünkü o sadece kendi mesleğinde değil, aynı zamanda İyi bir şarkıcı ve çok yetenekli."

"Vay canına, bu kadar çok reklam çektiğini bilmiyordum."

"O harika. O benim favori kız grubu üyem. MAMAMOO'yu da seviyorum. Hepsi yetenekli."

"Şarkıcı olarak orijinal işinde iyi olduğu için yaptığı her şeyden kesinlikle hoşlanıyor."

"O çok çekici. Onu seviyorum."

"O kesinlikle üçüncü nesil kız gruplarının 'O kızı'."

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın