Taeha ve Yeonwoo MOMOLAND'dan Ayrıldı

Taeha ve Yeonwoo MOMOLAND'dan Ayrıldı

Taeha ve Yeonwoo MOMOLAND'dan Ayrıldı

Taeha ve Yeonwoo resmi olarak MOMOLAND'dan ayrıldılar.

30 Kasım'da MLD Entertainment, Taeha ve Yeonwo'nun gruptan ayrıldığını ve MOMOLAND'ın 6 üyesiyle yoluna devam edeceğini duyurdu. Ajans ayrıca istirahatte olan Daisy'nin gruba katılımı ile alakalı güncel bilgi paylaşımında bulundu.

MLD Entertainment, Momoland'ın resmi fan kafesinde İngilizce olarak aşağıdaki duyuruyu yayınladı:

"Merhaba, bu MLD Eğlence.

Altı üyeli bir ekip olarak yeniden düzenlenen MOMOLAND sanatçılarımız hakkında bir açıklama yapmak istiyoruz.

MOMOLAND ile takımın bir parçası olarak görev yapan TAEHA ve YEONWOO, bugün takımdan ayrılarak yeni bir başlangıç ​​yapmak üzere.

Hem TAEHA hem de YEONWOO uzun zamandır kariyer yollarını derinlemesine düşünmüş ve düşünceleri için yeterli zamana sahip olduktan sonra, şirketle çok fazla görüşmüştür.

Her şeyden önce, dikkatlice değerlendirmeyi ve kendi görüşünü birinci öncelik olarak kabul etmeyi takiben, TAEHA, özel sözleşmesi feshedildiğinde yeni bir yerde yeni bir başlangıç ​​yapacak. Böylelikle şirket, yeni başlangıcını mümkün olduğu kadar tamamen destekleyecek ve teşvik edecektir.

YEONWOO, MOMOLAND faaliyetleri için büyük bir şefkat duysa da oyunculuk faaliyetleriyle birlikte devam etmenin hem takımı hem de kendisi için çok fazla zorlanma olacağına karar verdi ve böylece ekibimizden ayrılmak ve kariyerine aktris olarak konsantre olmaya karar verdi.

Son olarak DAISY ile ilgili karşılıklı bir tartışmadan geçmekte olduğumuz için bir anlaşmaya varır ulaşmaz sizi bilgilendireceğiz.

Bu karar, sanatçılar ve şirket arasında yapılan birçok konuşma ve tartışma sonrasında dikkatlice verildi, bu yüzden gereksiz spekülasyonlar yapmaktan ve yanlış anlamalara neden olmaktan kaçınmanızı rica ediyoruz.

Bundan böyle yeni yoluna devam edecek tüm üyelerinize sıcak teşvik ve destek vermenizi istiyoruz.

MLD Entertainment yöneticileri ve çalışanları özürleriyle. "

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın