Song Hye Kyo ve Song Joong Ki'nin Mal Varlıklarının Bölünmesi Gündemde

Song Hye Kyo ve Song Joong Ki'nin Mal Varlıklarının Bölünmesi Gündemde

Song Hye Kyo ve Song Joong Ki'nin Mal Varlıklarının Bölünmesi Gündemde

Song Joong Ki ve Song Hye Kyo mal varlıklarının paylaşımında uzlaşacaklar!

Ani boşanma kararı ile herkesi şok eden Song - Song çiftinin yaklaşık 86.5 milyon dolar olduğu tahmin edilen mal varlıklarının bölünmesi konusu dikkatleri çekti.

Channel A'ye göre iki ünlü oyuncunun çocukları olmadığına göre boşanma anlaşmasında söz konusu olan tek şeyin servetlerinin bölünmesi. Song Hye Kyo ve Song Joong Ki'nin boşanma anlaşmasına başvurmasının asıl nedeninin de mal varlıkların bölüşülmesi konusunda anlaşmazlıkların olmasına bağlandı.

Maeil Business gazetesi de iki oyuncunun baş döndüren servetini ortaya koydu.

Gazetenin haberine göre Song Joong Ki evlenmeden önce sadece film çekimlerinden 35 milyon dolar kazandı. Eğlence sektörüne adım attığından bu yana aktör birçok gayrimenkul satın aldı. Song Joong Ki'nin Seorae Köyünde bir villası, Itaewon'da da 180 milyon dolarlık bir konutu var. 

Eski eşinden daha öncede sektöre giriş yapan Song Hye Kyo'nun mal varlığı doğal olarak daha kabarık. Güzel oyuncunun Seul'un Samseong semtinde 3 mülkü var. 2004 yılında 4.3 milyon dolara satın aldığı ev şuan değerlendi ve piyasa fiyatını 8 milyon dolar daha değerledi. Buna ilaveten sanatçı 2.6 milyon dolarlık lüks bir villa daha satın aldı. Samseong semtindeki üç evinin toplam değerinin 17.8 milyon dolar olduğu söyleniyor. Song Hye Kyo ayrıca eski Dong-A Pharmaceutical'ın eski başkanına ait olan 7.9 milyon dolar değerindeki evi 2017 yılında satın aldı.

Song Hye Kyo'nun 2008'deki ABD'li bağımsız film "Fetish" çekimleri sırasında New York'ta kendisi için aldığı konutun o dönemde 1.7 milyon dolar olduğu söylendi. Aktristin annesinin yaklaşan emekliliği için finans dünyasıyla yakından ilgilendiği söylenenler arasında.

Gazete çiftin mal varlıklarının büyük çoğunluğunu önceden yapması ve evliliklerinin kısa süremesi nedeniyle ortada büyük bir anlaşmazlığın olamayacağını ön görüyor.

Seul Aile Mahkemesi, arabuluculuğun en yakın Temmuz ayı sonuna doğru yapılabileceğini duyurdu.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın