Seungri Eğlence Dünyasından Emekli Olduğunu Duyurdu

Seungri Eğlence Dünyasından Emekli Olduğunu Duyurdu

Seungri Eğlence Dünyasından Emekli Olduğunu Duyurdu

Seungri, BIGBANG ve YG Entertainment'tan ayrıldı!

Seungri, Burning Sun olayında şüpheli görüldükten sonra ilk kez halka açıldı ve eğlende dünyasından emekli olduğunu duyurdu.

İdol, şahsi Instagram hesabına bir mektup yükledi ve hayranlarına 10 yıldır gösterdikleri destek için teşekkür ederek eğlence dünyasından emekli olduğunu açıkladı.

Seungri'nin mektubunun tam metni ise şöyle:

"Ben Seungri,

Bu noktada eğlence sektöründen emekli olmanın iyi olacağını düşünüyorum.

Ortaya çıkan büyük toplumsal tartışmalar nedeniyle eğlence endüstrisinden emekli olmaya karar verdim. Araştırılan konularla ilgili olarak özenle soruşturmaya katılıp tüm şüpheleri açıklayacağım.

Son bir buçuk ay boyunca ülkedeki tüm soruşturma kuruluşlarının beni soruşturması durumuyla birlikte halkın eleştirisini ve nefretini kazandım ve hatta ulusun haini konumuna düştüm. Şahsen sadece kendimi kurtarmak için çevremdeki herkese zarar vermeye dayanamıyorum.

Son on yıl boyunca bana çok fazla sevgi gösteren Kore içindeki ve dışındaki hayranlarıma içtenlikle teşekkür ediyorum ve en azından YG ve BIGBANG'in onurunu korumak için bile olsa durduğum yer burası diye düşünüyorum.

Çok üzgünüm ve bir kez daha özür diliyorum.

Bu zaman dek herkese minnettarım."

Seungri'nin mektubunun orjinali ise:

Benzer Konular
2 Yorum
  1. taekooksukha 18 Mart 2019

    Gördükçe midem bulanıyor bu yüzü. Cidden biz onu ‘kral’ diye yükseltirken o ise kadınları bir obje gibi görüp tecavüz etmesi iğrenç. Hapise atıldı mı bilmiyorum ama atılmadıysa umarım hapise atılır. Diğer Jonghyun vs onlarda cezasının en ağırını çekerler umarım.

Yorum Yazın