Red Velvet Şöhret ve Ünlü Olmak Üzerine Konuştu

Red Velvet Şöhret ve Ünlü Olmak Üzerine Konuştu

Red Velvet Şöhret ve Ünlü Olmak Üzerine Konuştu

Red Velvet, geçtiğimiz günlerde KBS Cool FM'de Yoon Jung Soo and Nam Chang Hee's Mr. Radio" programına konuk oldu.

Nam Chang Hee programda ilk olarak Red Velvet'in son albümü ve şarkısı ile hem Kore'de hem de dünya çapında elde ettiği başarılara değindi.

Daha sonra sunucu programa çıkmadan önce ünlülerin yaşam tarzı hakkında konuştuklarını ve bir ünlü olarak yaşamanın nasıl olduğunu Red Velvet üyelerine sormaya karar verdiklerini söyledi.

Seulgi, "Birçok insanın beni sevmesi ve desteklemesi beni çok mutlu ediyor." dedi. Hakkında sosyal medyada yapılan kötü yorumlar sorulduğunda Seulgi "Kötü niyetli yorumlara bakmamaya çalışıyorum." yanıtını verdi.

Daha sonra Red Velvet üyelerine 1 günlerini ünlü olmayan biri gibi geçirme fırsatları olsa ne yapacakları sorusu yöneltildi.

Irene "Ünlü olmayan biri gibi yaşamayı sordun fakat büyük bir farklılık olmazdı. Şu an rahatsız olduğum hiçbir şey yok. Dışarda dolaşsam bile insanlar beni gerçekten tanımıyorlar." cevabını verdi.

Üyelerden Joy sosyal medyada meşhur olan yerlere maske takmadan gidebilmek istediğini söyledi. Wendy, Joy'u doğruladı ve "Ben de popüler bir yerlere gitmek istiyorum. Yada ailemle bir yerlere gitmek." diyerek fikrini belirtti.

Benzer Konular
2 Yorum
  1. Luviee 03 Temmuz 2019

    Bebeklerim...

  2. Luviee 03 Temmuz 2019

    Bebeklerim...

Yorum Yazın