Monsta X'ten Shownu'nun Evli Bir Kadınla İlişkisi Olduğu İddia Edildi

Monsta X'ten Shownu'nun Evli Bir Kadınla İlişkisi Olduğu İddia Edildi

Monsta X'ten Shownu'nun Evli Bir Kadınla İlişkisi Olduğu İddia Edildi

Starship Entertainment ve Monsta X üyeleri Han So Hee'nin iddiaları ile zor günler geçiriyorlar.

Daha birkaç gün önce yeni albümü ile comeback yapan Monsta X, eski stajyer yeni YouTuber Han So Hee'nin suçlamalarının ortasında kaldı.

Önce Wonho'yu arkadaşı ile birlikte yaylım ateşine tutan Han So Hee, Wonho'nun gruptan ayrıldığını duyurmasına rağmen hızını alamadı ve sosyal medyadan Wonho'nun aleyhinde yazmaya devam etti.,

Ardından bir diğer Monsta X üyesi ile ilgili sarsıcı bir iddia ortaya attı.

Han So Hee, Shownu'nun evli bir bayanla gizli bir ilişkisi olduğunu öne sürdü. Han So Hee evli bir erkeğin eşinin Shownu ile fotoğraflarını ona gönderdiğini söyledi bir süre sonra bu gönderiyi sildi.

Bunun ardından gözler idole ve ajansa çevrildi. Starship Entertainment yaptığı bildiride Shownu'nun bahsi geçen bayanla evlenmeden önce iletişim halinde olduğunu söyledi. Açıklamanın devamında ise bayanın Ağustos ayında evlendiğini, Shownu'nun bilgisi olmadığını çünkü kadının buna kendisinden hiç bahsetmediği belirtildi. Ayrıca kadının eşinin ajansla iletişm kurduğu kendisiyle görüşüldüğü durumu anlattığı ve Shownu'nun bu bayanla bir daha görüşmediğine açıklık getirildi.

Shownu ise karı-koca arasındaki bir ilişkiye asla müdahil olmayacağını açıkladı ve bu duruşunu destekleyen bir hukuk bürosu tarafından yazılmış bir metin yayınlandı.

Bu arada şunu belirtelim Straship Entertainment Monsta X'in "Follow: Find You" comebackinden sonra yapacağı fan buluşmasını ileri bir tarihe kadar ertelediğini duyurdu.

Benzer Konular
2 Yorum
  1. Kim Jia 10 Kasım 2019

    Bu Han Soo Hee salağı yüzünden Wonho ve B.I gruptan gitti acaba bu bir çok fanı olan idollere bunu yapınca ne kazanıyor Gerizekalı kadın!!!

  2. Kpop fan 05 Kasım 2019

    Yaa şu kadın yüzden Wonho da gitt

Yorum Yazın