Makyaj Sanatçısı Soo Kyung Irene'i Korudu

Makyaj Sanatçısı Soo Kyung Irene'i Korudu

Makyaj Sanatçısı Soo Kyung Irene'i Korudu

Ünlü makyaj sanatçısı Soo Kyung, davranışlarıyla ilgili tartışmaların ortasında kalan Red Velvet'ten Irene için konuştu.

23 Ekim'de Soo Kyung, Instagram'da Irene'i savundu ve şunları yazdı:

"Bana dükkanda bir şey olup olmadığı soruldu. Tabii bir süre aynı dükkana gidersen konuşmalar muhakkak olur. Ancak Irene, hakkında olumlu konuşulan ünlülerden biri.Yıl sonunda personele el yazısı mektuplar yazdı ve hatta bize vitamin hediye etti. Nasıl teşekkür edeceğini bilen bir ünlü. Hediyelerin her şey olmadığı doğru, ancak davranışları çok iyi olduğu için birçok personel Irene'i çok seviyor. Bu yaşananlar utanç verici çünkü çok daha iyi niteliklere sahip bir ünlü Irene ... Hayranların onu tanıdığı türden iyi bir insan. Bu kısa gönderiyle Irene'e biraz güç katmak istedim. #Irene # Güçlü ol. "

Soo Kyung, Seul, Cheongdamdong'da ünlü bir güzellik salonu olan Soon Soo'nun sahibi. Ünlüler için makyajdan sorumlu kıdemli bir makyaj sanatçısı olarak biliniyor.

Daha önce bildirildiği gibi, editör Kang Kook Hwa, bir ünlü tarafından nasıl kötü muamele gördüğüne dair ilk elden bir açıklama yapmıştı ve birçok netizen, söz konusu kişinin, editörün "Monster" ve "Psycho" hashtagleri nedeniyle Red Velvet üyesi Irene olduğunu tahmin etmişti. Daha sonra Irene, gönderideki idol olduğunu kabul etti ve özür diledi. O zamandan beri, Red Velvet üyesiyle ilgili hem iyi hem de kötü deneyimler bildirildi.

Soo Kyung'un gönderisiyle ilgili düşünceleriniz neler?

Benzer Konular
1 Yorum
  1. REVELUV 02 Kasım 2020

    Ben bu tartismanin hala neden oldugunu anlamadim biri bana anlatirmi

Yorum Yazın