Lee Dong Wook'un Hayran Bırakan Beyefendiliği

Lee Dong Wook'un Hayran Bırakan Beyefendiliği

Lee Dong Wook'un Hayran Bırakan Beyefendiliği

Lee Dong Wook "Tale Of The Nine Tailed" Setinde Jo Bo Ah İçin Mükemmel Bir Beyefendi Olduğunu Kanıtladı

Aktörler Lee Dong Wook ve Jo Bo Ah, son zamanlarda fantastik romantik "Tale of the Nine-tailed" filminde başrolde oynuyorlar. Bir tür koruyucu ruh olarak Dünya'da yaşamaya mahkum edilen asırlık bir tilki ruhu, yaratıklar ile ilgili efsaneleri çürütmeye hazırlanan cesur bir yapımcı ile tanışır.


İkili şovda olağanüstü bir uyum sergiledi ve doğal olarak bu da sahne arkasına yansıdı. Jo Bo Ah'ın bir çıkıntıdan düşmesi gereken sahne için, sahne bir stüdyoda teller kullanılarak yapıldı. Tel kullanımı vücut için oldukça acı verici olabilir fakat havada hareket için çok önemlidir.


Jo Bo Ah, geriye doğru askıya alınması gerektiği için zor zamanlar geçiriyordu, desteksiz ise boynunu incitiyordu. Yönetmen onu biraz daha orada kalmaya teşvik ederken, ellerini boynunu desteklemek için kullandı.

Daha rahat bir pozisyonda olan Lee Dong Wook, ona başını biraz daha yaklaştırmasını işaret etti. Daha sonra kollarını dinlendirebilmek için tatlı bir şekilde başını ona doğru kaldırdı.

Daha da tatlı olan şey, daha sonraki bir sahnede ona bakmak zorunda kaldığı için, boynunu zorlayacağından endişelenmesiydi. Lee Dong Wook rol arkadaşına rahatlamasını söyledi ve boynunun arkasından bir eliyle onu destekledi.

Ne mükemmel bir beyefendi! Oyuncu kadrosundan ekibe kadar herkesin onun hakkında sadece övgü dolu şeyler söylemesine şaşmamalı! Daha sevimli anlar için aşağıdaki yapım videosuna göz atın.


Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın