Koreli Ünlülerin Tehlikeli Diyetleri

Koreli Ünlülerin Tehlikeli Diyetleri

Koreli Ünlülerin Tehlikeli Diyetleri

Kore eğlence dünyasının kendine has güzellik standartları var. Ancak tahmin edeceğiniz üzere bu “güzellik” standardının elde edilmesi ve korunmasının da bir bedeli var.
Koreli ünlüler kameralar önünde ince görünmek için hangi yollara başvuruyor?

Park Shin Hye, Suzy, IU ve Ailee'nin şok eden diyetlerini öğrenmek için makalemizi okumaya devam edin! Baştan söyleyelim son derece katı ve sağlıksız diyetler oldukları apaçık!

Park Shin HyeKahvaltı - 1 salatalık, 1 bardak yağsız sütÖğle yemeği - yarım kase pirinç, 2 lahana yaprağıAkşam yemeği - 1 salatalık, 2 lahana yaprağı


SuzyGünlük - 1 tatlı patates, küçük porsiyon tavuk göğsü, 1 bardak sütIUGünlük - 1 elma, 2 tatlı patates, 1 adet hazır proteinli içecek


AileeGünlük - 1 muz, küçük porsiyon tavuk göğsü, 1 fincan brokoli, 1 bardak kırmızı biber ve sebzeİdollerin bu sıkı diyetlerinin üzerine bir de sıkı egzersiz ekleniyor!

Bir dönem Follow Me Sezon 5'te yayınlanan bir bölümde stil ve güzellik uzmanları Park Shin Hye, Suzy, IU ve Ailee'nin uç noktalardaki diyet rutinlerini paylaşmışlar, bu diyetlerin insan vücudu için son derece zararlı olduğunu, saç dökülmesi, depresyon ve pek çok sağlık sorunlarına neden olabileceği üzerinde durmuşlardı.

Ünlüler ise bu diyetlerin günlük rutinlerini oluşturmadığını sadece film-dizi çekimleri gibi özel gösterimler ve proje önceleri kısa süreliğine yaptıkları diyetler olduklarını açıklamışlardı.

DİKKAT: Uzmanların da belirttiği üzere bu yıldızların beslenmesi hiçbir şekilde sağlıklı değildir. Herhangi bir diyet programına başlamadan önce mutlaka uzman doktorlara ve profesyonellere danışmalısınız.

Siz bu diyetler hakkında ne düşünüyorsunuz? En aşırı diyet sizce hangi yıldızın?

Benzer Konular
3 Yorum
  1. Fıstık kız 23 Ağustos 2019

    Yaa yavrular ben sabahları bir salatalık ve bir patates (halanmış ve haşlanmış gıda)bir bardakta süt ile günlük beslenmemi tamamlıyom öğle arası ise akşama kadar sadece tatlandırıcı olarak bi. Meyveli yoğurt yiyorum. akşam ise yarım kase yoğurt bir parça ekmeksiz tavuk ile günü tamamlıyom

  2. Blink 21 Ocak 2019

    Benimkinin çeyreği bile etmez ve ben çok yesem bile almıyorum yuhhhhh

  3. diyet 10 Aralık 2018

    Ooohhhaaa bir gunluk yemekleri benim bir öğünümün ceyreği

Yorum Yazın