Kim Soo Hyun'un Yeni Bir Diziyle Döneceği Söyleniyor

Kim Soo Hyun'un Yeni Bir Diziyle Döneceği Söyleniyor

Kim Soo Hyun'un Yeni Bir Diziyle Döneceği Söyleniyor

Kim Soo Hyun yakında yeni bir dramada başrol oynuyor olabilir!

17 Ekim'de Ilgan Sports drama endüstrisinden aldıkları bilgiye göre Kim Soo Hyun'un gelecek yılın ilk yarısında yayınlanacak olan “Psycho But It’s Okay” adlı yeni bir televizyon dizisinin başrolünde olacağını bildirdi.

Aktörün ajansı Keyeast'ten bir kaynak Newsen'e “tvN’nin "Psycho But It’s Okay” düşündüğü dramalardan biri” dedi.

Ilgan Sports’a göre, “Psycho But It’s Okay” adlı romantik dramanın konusu psikiyatri kliniğinde ayda 1.8 milyon(yaklaşık 1.520$) kazanan bir kamu sağlık çalışanı ve anti sosyal kişilik bozukluğu olan bir yazar etrafında şekilleniyor. Aşkı reddeden bir erkek ve aşkı tanımayan bir kadın, kadere meydan okur ve aşık olur ve bu süreçte ruhlarını ve kimliklerini bulmaya çalışırlar.

Kim Soo Hyun teklifi kabul ederse psikiyatri kliniğindeki sağlık görevlisi Moon Kang Tae karakterini oynayacak. Moon Kang Tae, etkileyici bir vücut, akıl, sempatiklik, sabır, hazır cevaplılık, dayanıklılık ve daha bir çok yönüyle kutsanmış bir adamdır. Otizm belirtileri gösteren ve ondan sekiz yaş büyük bir erkek kardeşi vardır.

Bu drama, Kim Soo Hyun’un 2015’teki “Producer”dan bu yana neredeyse beş yıl içindeki ilk dizisi olabilir. Yakın zamanda askerden dönen oyuncu kısa bir süre önce tvN’nin “Hotel Del Luna” dizisinde cameo yaptı.

Benzer Konular
1 Yorum
Yorum Yazın