KBS Yang Hyun Suk'un Fuhuş Aracılığı Söylentilerine Açıklık Getirdi

KBS Yang Hyun Suk'un Fuhuş Aracılığı Söylentilerine Açıklık Getirdi

KBS Yang Hyun Suk'un Fuhuş Aracılığı Söylentilerine Açıklık Getirdi

29 Mayıs'ta KBS'in "9 O'Clock News" programında Yang Hyun Suk'un fuhuş meditasyonu iddiaları hakkında ek bilgi mahiyetinde bir haber yaptı.

Habere göre polis iddiaların ardından derhal iç soruşturma başlattı ve bir kişiden YG'nin bir akşam yemeğinde yetişkin hizmet çalışanlarının olduğu iddiasının doğrulandığı yönünde ifade verildiğini belirtti.

27 Mayıs'ta MBC'NİN "Straight" adlı araştırmacı-gazeticilik programı Yang Hyun Suk'un hayat kadınlarına müşteri bulduğu iddiasını haber yaptı. 2014 yılının Temmuz ayında Yang Hyun Suk ve PSY'ın Gangnam'daki lüks bir restorandaki akşam yemeğinde Taylandlı ve Malezyalı zengin iş adamlarıyla bir araya geldiği ve bu buluşmada 10 hayat kadınının da bulunduğu bildirilmişti.

Ancak KBS'in yeni haberinde Yang Hyun Suk'un yetişkin eğlence şirketlerinden kadınları çağırttının doğru olduğunu fakat bir değil bir çok kuruluştan kadınların geldiğini iddia etti.

Kaynak "Eğer cinsel ilişki söz konusu ise ki doğal olarak olmuştur,bildiğim kadarıyla." dedi ve herhangi bir ücretli cinsel hizmetin söz konusu olma söylentilerini reddetti.

İlk haberin yapılmasının ardından YG Entertainment iddiaları reddetmişti. Yang Hyun Suk'un bir yakını tarafından davet aldığını ve davete katıldığını fakat herhangi bir cinsel hizmet talebinde bulunmadığı söylendi. Olayda adı geçen Malezyalı iş adamı Jho Low iddiaları reddetti.

Adı söylentilere karışan PSY da Jho Low ve arkadaşlarının Yang Hyun Suk ile olan akşam yemeğine davet edildiğini doğruladı. Sanatçı Yang Hyun Suk'un biraz içki içip yemek yedikten sonra restorandan ayrıldığı yönünde ifade verdi.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın