Kang Daniel Fan Cafe'sinde Endişe Verici Mesajlar Paylaştı

Kang Daniel Fan Cafe'sinde Endişe Verici Mesajlar Paylaştı

Kang Daniel Fan Cafe'sinde Endişe Verici Mesajlar Paylaştı

Kang Daniel, fan kafesinde yayınladığı bir dizi mesajdan sonra hayranlarını endişelendirdi.

Mesajlarda Daniel, onun hakkında yayılan çeşitli söylentilerden ve durmadan antilerin kendisine yönelttiği nefretten bıktığını dile getirdi. Hatta mesajın birinde birinin onu bu durumdan kurtarmasını istedi.

İdol,  Wanna One üyesi oluşundan solo sanatçı olarak kariyerine devam etmeye çalıştığı güne kadar bu nefrete nasıl dayandığını anlattı. Kang Daniel daha sonra ertesi gün neye tutacağından ve insanların ona zarar vermek için ne gibi yeni şeyler yazacaklarından korktuğunu belirtti.

İdolün genel olarak ele aldığı durum, nefret görmekten bıktığı ve sürekli üzerindeki olumsuz bir kamu baskısıyla devam etmesinin zor olduğudur.

Aşağıdaki Kang Daniel'in mesajının çevirisi ve orijinal gönderisine bakın.

Başlık: “Cidden, çok ciddiyim”

Bu kadarı fazla. Çok denedim.

Nasıl. Nasıl bu kadar zor olabilir?

Gerçektençok zor oldu.

Birisi. Lütfen beni kurtarsın."

Umarız birileri gerçekten Kang Daniel'in sessiz çığlığını duyar ve kulak verir!!!

Benzer Konular
3 Yorum
  1. lesyeuxdemini 14 Aralık 2019

    daniel? jihyo yanında olacaktır,eminim. o iyi bir sevgili. şu sıralar ikiniz içinde oldukça sıkıntılı geçiyormuş? buna sebep olan hayvanları kafanıza takmayın. adı üstünde hayvan. siz sadece evcil hayvanlarınızı kafaya takın. sokak hayvanlarını değil. sulli,goo hara... lütfen bundan sonrası sizden biri olmasın. lütfen... o zaman gerçekten k-pop dünyası bir kıyamet olur. bunu yapmalarına izin vermeyin. allah size verdiği canı ancak istediğinde geri alır. bize o canı nasıl verdiyse almasınıza o bilir. intihar? eminim bundan nefret ediyor. bu yüzden yapma. yapmayın...

  2. -Nightwish- 06 Aralık 2019

    İnsanların emeğini yücelteceğinize aksine etmeniz mantıksal ve vicdan olarak ne kadar doğru. Şu son günlerde İdollerin intahar haberleri çoğaldı, artık intahar eden insanların haberlerini okumak, izlemek veya duymak istemiyorum. Ben arkandayım Kang Daniel, diğer İdollerin de elbette. Seni seviyorum, sakın kendine zarar vermeye kalkışma.

  3. Hayran 05 Aralık 2019

    Buna sebeb olan antilerden nefret ediyorum hatta bütün antilerden nefret ediyorum

Yorum Yazın