K-Pop Profil

17 Ağustos 2018

DIA Üyeleri

DIA Üyeleri Kimlerdir? DIA Üyelerinin Yaşı, Boyu, Kilosu, Hobileri. DIA Hakkında Bilinmeyenler ve Detaylı DIA Profil Tanıtımı.

04 Ağustos 2018

The Rose K-Pop Profil

The Rose Üyeleri Kimdir? The Rose Üyelerinin Boyu, Burçları, Hobileri, İdeal Tipleri, The Rose Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve The Rose Gerçekleri.

23 Temmuz 2018

gugudan Üyelerini Tanıyalım

gugudan Üyeleri Kimlerdir? gugudan Üyelerinin Boy ve Kiloları, Burçları, İdeal Tipleri. gugudan Üyeleri Hakkında Gerçekler ve Detaylı Profil Tanıtımı.

28 Haziran 2018

NCT Üyelerini Yakından Tanıyalım

NCT Kaç Kişi ve Üyeleri Kimlerdir? NCT Alt Birimleri, NCT Üyelerinin Boyu-Kilosu, Hobileri, İdeal Tipleri. Bilinmeyen Yönleriyle NCT Üyelerinin Tanıtımı.

15 Haziran 2018

ELRIS Üyeleri

ELRIS Üyeleri Kimlerdir? ELRIS Üyelerinin Burçları, Boy ve Kiloları, Hobileri. ELRIS Hakkında Bilinmeyenler ve Detaylı ELRIS Profil Tanıtımı.

13 Haziran 2018

ASTRO Üyeleri

ASTRO Üyeleri Kimlerdir? ASTRO Üyelerinin İdeal Tipleri, Burçları, Boyları ve Bilinmeyen Yönleriyle Detaylı ASTRO Profil Tanıtımı.

08 Haziran 2018

Monsta X Üyelerini Tanıyalım

Monsta X Üyeleri Kimlerdir? Monsta X Üyelerinin Burçları, Boy ve Kiloları, İdeal Tipleri. Monsta X Hakkında Bilinmeyenler ve Detaylı Monsta X Profil Tanıtımı.

02 Haziran 2018

VIXX Üyeleri

VIXX Üyeleri Kimlerdir? VIXX Üyelerinin İdeal Tipleri, Gerçek İsimleri, Yaşları, Boy ve Kiloları. VIXX Üyelerinin Detaylı Profil Tanıtımı.