K-Pop Profil

20 Ocak 2021

GWSN Üyeleri

GWSN Üyeleri Kimler? GWSN Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, GWSN Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve GWSN Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

18 Ocak 2021

Golden Child K-pop Profil

Golden Child Üyeleri Kimler?Golden Child Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, Golden Child Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve Golden Child Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

18 Ocak 2021

A.C.E Üye Profilleri

A.C.E Üyeleri Kimler?A.C.E Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, A.C.E Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve A.C.E Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

12 Ocak 2021

Cherry Bullet Üyeleri Kimdir?

Cherry Bullet Üyeleri Kimler? Cherry Bullet Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, Cherry Bullet Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve Cherry Bullet Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

06 Ocak 2021

VICTON Üyelerini Tanıyalım

VICTON Üyeleri Kimler? VICTON Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, VICTON Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve VICTON Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

06 Ocak 2021

ENHYPEN Üyelerini Tanıyalım

ENHYPEN Üyeleri Kimler? ENHYPEN Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, ENHYPEN Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve ENHYPEN Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

03 Ocak 2021

Aespa Üyelerini Tanıyalım

Aespa Üyeleri Kimler? Aespa Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri, Aespa Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve Aespa Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.

09 Kasım 2020

ATEEZ Üyeleri

ATEEZ Üyeleri Kimler? ATEEZ Üyelerinin Boyu, Kilosu, Hobileri. ATEEZ Üyeleri Hakkında Bilinmeyenler ve ATEEZ Grubunun Detaylı Profil Tanıtımı.