K-Drama Profil

25 Nisan 2018

Lee So Yeon

Lee So Yeon Kimdir? Lee So Yeon Kiminle Evli? Lee So Yeon'un Oynadığı Diziler ve Filmler. Detaylı Lee So Yeon Profil Tanıtımı.

25 Nisan 2018

Hyun Bin

Hyun Bin Kimdir? Hyun Bin'in Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller, Boy Kilo, Hobileri. Hyun Bin Hakkında Bilgiler ve Detaylı Hyun Bin Profil Tanıtımı.

24 Nisan 2018

Ha Ji Won

Ha Ji Won Kimdir? Ha Ji Won'un Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller. Ha Ji Won Boy ve Kilo, Ailesi, Kardeşleri. Detaylı Ha Ji Won Profil Tanıtımı.

21 Nisan 2018

Song Hye Kyo

Song Hye Kyo Kimdir? Song Hye Kyo Kiminle Evli? Song Hye Kyo'nun Eşi, Oynadığı Diziler, Filmler ve Reklamlar, Hobileri. Detaylı Song Hye Kyo Profil Tanıtımı.

21 Nisan 2018

Song Joong Ki

Song Joong Ki Kimdir? Song Joong Ki'nin Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller, Hobileri, Eşi. Song Joong Ki Hakkında Her Şey ve Detaylı Profil Tanıtımı.

20 Nisan 2018

Ku Hye Sun (Goo Hye Sun)

Ku Hye Sun Kimdir? Ku Hye Sun'ın Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller, Eşi. Detaylı Ku Hye Sun Profil Tanıtımı

18 Nisan 2018

So Ji Sub

So Ji Sub Kimdir? So Ji Sub'un Oynadığı Diziler ve Filmler, Aldığı Ödüller, Hobileri, Ailesi, Sevgilisi. Detaylı So Ji Sub Profil Tanıtımı.

18 Nisan 2018

Shin Min Ah

Shin Min Ah Kimdir? Shin Min Ah'ın Oynadığı Diziler ve Filmler, Ailesi, Sevgilisi, Boyu ve Kilosu, Hobileri. Detaylı Shin Min Ah Profil Tanıtımı.