JGaon Chart, Liste Sonuçlarını Açıkladı

JGaon Chart, Liste Sonuçlarını Açıkladı

JGaon Chart, Liste Sonuçlarını Açıkladı

Gaon Chart, 11 Ekim - 17 Ekim haftası için grafik sıralamasını açıkladı!

"How Do You Play?" Refund Sisters grubu (Lee Hyori, Jessi, MAMAMOO’dan Hwasa ve Uhm Jung Hwa'dan oluşan) yeni şarkıları “Don't Touch Me” ile dört ayrı listenin zirvesine çıktıktan sonra Quadruple Crown'ı başarmış oldu.

"Don't Touch Me", bu haftanın genel dijital listesi, akış tablosu, dijital indirme tablosu ve BGM çizelgesinde (kullanıcıların blogları ve KakaoTalk profilleri için arka plan müziği olarak kullanmak üzere satın aldıkları şarkıları izleyen) listesinde 1 numara oldu.

Bu arada NCT, yeni albümleri “RESONANCE Pt. 1 ile, 1 numaradan giriş yaptı.

Son olarak, BLACKPINK galibiyet serisine üst üste 21. hafta boyunca Gaon’un Social Chart 2.0’da 1 numarada devam etti.

Tüm sanatçılara tebrikler!

Aşağıdaki en son Gaon listelerinin her biri için ilk beşe göz atın:

Albüm Listesi

NCT’nin grup olarak ikinci albümü “RESONANCE Pt. 1, ”bu haftanın fiziksel albüm listesinde 1 numaradan giriş yaptı. BTS'in 2014 mini albümleri "Skool Luv Affair" için yeniden yapılan "Special Addition" albümü listeye 2 numaradan girdi, ardından trot şarkıcısı Kim Ho Joong'un "Our Family" adlı şarkısı 3. sırada PENTAGON'un yeni mini albümü "WE: TH" ile çıkış yaptı. Listede 4. sırada ve SF9'un özel albümü “SPECIAL HISTORY BOOK” haftanın ilk beşinde yer aldı.


İndirme Listesi

Refund Sisters'ın "Don't Touch Me" dijital indirme listesinde iki hafta üst üste 1 numara da kalırken, NCT U'nun "Make A Wish (Birthday Song)" listeye 2 numaradan girdi. BLACKPINK'in "Lovesick Girls ”güçlü bir şekilde 3. sırada kaldı, ardından PENTAGON'dan“ Daisy ”4. sırada ve BTS'den“ Dynamite ”5. sırada yer aldı.


Genel Dijital Grafik + Akış Şeması

Genel dijital listedeki ve akış listesindeki ilk beş şarkı bu hafta tamamen aynıydı: Refund Sisters'ın "Don't Touch Me "'si her iki listede de 1 numaraya yükselirken, BTS'in" Dynamite "2, BLACKPINK'in "Lovesick Girls" 3 numara, B1A4'ten Sandeul'un "Slightly Tipsy" 4 numarada ve Park Jin Young ve Sunmi'nin düeti "When We Disco" 5. sırada.Sosyal Grafik

BLACKPINK, üst üste 21. hafta boyunca Gaon's Social Chart 2.0'da 1 numara kalırken, BTS 2 numaraya yükseldi. Refund Sisters listeye 3. sıradan giriş yaptı ve trot şarkıcısı Im Young Woong 4. sıradaki gücünü korudu. Özellikle, NCT'den Jaehyun listeye 5 numaradan kendi başına girdi: bir idol grubu üyesi için nadir bir başarı.


Benzer Konular
1 Yorum
  1. FUAD 26 Ekim 2020

    blakpink bence daha guzel\n

Yorum Yazın