Han So Hee İdolleri İndirmek İçin Kendi Kötü Ününü Mü Kullanıyor?

Han So Hee İdolleri İndirmek İçin Kendi Kötü Ününü Mü Kullanıyor?

Han So Hee İdolleri İndirmek İçin Kendi Kötü Ününü Mü Kullanıyor?

Eski stajyer yeni YouTuber Han So Hee yaptığı hareketler ve hakaretlerle K-Pop camiasını sarsıyor!

İlk önce T.O.P ile adı marihuna davasında adı geçen ve asla esrar kullanmadığını öne süren Han So Hee, bütün suçu T.O.P'e attı ve sosyal medyadan canlı yayın yaparak sempati puanları toplamak için idole alenen hakaret etti.

Daha sonra Han So Hee yine bir uyuşturucu skandalında baş gösterdi. Han So Hee iKON'un lideri ve rapperı B.I'ın LSD almak için kendisinden yardım istediğini söyleyerek "uyuşturucuyla alakası olmayan" imajıyla çelişti. B.I'a istediği etkiyi elde etmesi için ne kadar kullanması gerektiğini söylediği bilgisi kesinlikle bir noktada onun da uyuşturucu kullandığını gösteriyor.

Han So Hee ünlü Yoo Ah In'i de hedef aldı. Feminist olduğunu ilan etmesinin ardından aktörlere hakaret etti. Bir diğer yandan feminist imajına tamamen aykırı bir şekilde oyuncunun cinsel organı hakkında yorumlarda bulundu.

Monsta X'in dönüşünden bu yana yakın arkadaşı ile birlikte sosyal medya üzerinden Wonho'yu karalama kampanyası başlattı. Herhangi bir somut delil olmaksızın Jang Da Eun Wonho'nun kendisine borçlu olduğunu söylerken diğer yandan Han So Hee Twitter'da gizlice Wonho'nun genç ıslah evinde kaldığını iddia ediyor.

Yükselen bir grubun etrafındaki bu davranış çok şüpheli görünüyor. Ayrıca grubun debutundan öncesine dayanan bu bilgiler yeni değil herhangi bir zamanda ortaya çıkmış olabilir. Neden şimdi peki? Zamanlama çok stratejik görünüyor ve bilgiler onların (kızların) dikkat çekmesini sağlıyor. Uygun bir kanıt olmadığı için borç hakkında kesin bilgi sahibi olamıyoruz fakat ıslahevi konusu açıklığa çıkmalı. Güney Kore katı uyuşturucu kuralları ile bilinmektedir. Uyuşturucu kullanımı, uyuşturucu temini ve insanları karalamasına rağmen neden Han So Hee hala serbest dolaşıyor? Neden hala ona karşı hiçbir eylemde bulunulmadı?

Kaynak: allkpop

Benzer Konular
3 Yorum
  1. 05 Kasım 2019

    Yaa onun yüzden Wonho da gitti

  2. Kim Jia 05 Kasım 2019

    Bu kadın yüzünden Monsta X\'ten Wonho gruptan ayrıldı yeter artık bu kendini ne zannediyor!!! Güney Kore halkı bu kadın için sessiz kalmamalı

  3. Quetzal 02 Kasım 2019

    biri şu kadını tutuklasın yaaa

Yorum Yazın