EXO'dan Chen Evleniyor + Kız Arkadaşı Hamile

EXO'dan Chen Evleniyor + Kız Arkadaşı Hamile

EXO'dan Chen Evleniyor + Kız Arkadaşı Hamile

2020'nin şok ve belki de en bomba haberi EXO Chen'den geldi!

SM Entertainment EXO üyelerinden Chen'in evleneceğini duyurdu. Ardından Chen de soyal medyadan kendi el yazısı ile yazdığı bir mektubu hayranlarıyla paylaştı ve aldığı karardan, hislerinden bahsetti.

Haberin ardından bir medya kuruluşu Chen'in çoktan evlendiğini ve eşinin 7 aylık hamile olduğunu iddia etti. Bu haber SM tarafından yalanlandı. Chen'in henüz evlenmediği ve müstakbel eşinin hamilelik dönemi ile bilginin yanlış olduğunu açıkladı.

SM Entertainment ayrıca Chen'in evliliği ile ilgili her şeyin özel olarak yapılacağını vurguladı.

Chen'in evlilik haberi netizenler arasında fırtına etkisi yarattı. Chen'in evliliği ve eşi hakkında çeşitli teoriler ortaya atıla dursun Chen'in kız arkadaşının 2015'ten bu yana bir EXO hayranı olduğu Chen'in müzikaline arkadaşları ile gittiği ve EXO konserlerini en ön sıradan izlediği iddia ediliyor.

Benzer Konular
1 Yorum
  1. hasret 15 Ocak 2020

    madem hamile birakti kizi evlenmek zorunda ama bem anlamiyorum bu fanlari hani hayranliğiniz herkez anne karnında dogar dogmaz kusursuz değildir demeki onun kusuruda buymus hamile birakti socunuda kabul etti baskasi olsa kabul etmezdi nerde sizin sevginiz hayranliğiniz

Yorum Yazın