red velvet hakkında

01 Temmuz 2019

Red Velvet Şöhret ve Ünlü Olmak Üzerine Konuştu

Red Velvet Üyeleri Katıldığı Radyo Programında Ünlü Olmak ve Ünlü Olmayan Biri Gibi Yaşamak Üzerine Sorulan Soruları Yanıtladı.

Red Velvet, geçtiğimiz günlerde KBS Cool FM'de Yoon Jung Soo and Nam Chang Hee's Mr. Radio" programına konuk oldu.

Nam Chang Hee programda ilk olarak Red Velvet'in son albümü ve şarkısı ile hem Kore'de hem de dünya çapında elde ettiği başarılara değindi.

DEVAMINI OKU
03 Eylül 2018

Seulgi Converse Etkinliğinde Görüntülendi

Red Velvet'ten Seulgi Katıldığı Converse Etkinliğinde İlgi Odağı Oldu. Netizenler Yaptıkları Yorumlarda Seulgi ve Diğer Red Velvet Üyelerini Karşılaştırdı.


1. [+358, -27] Sahnede onu izlediğinizde gerçekten şarkı söylemeyi ve dans etmeyi çok sevdiği için bu işi yaptığını söyleyebilirsiniz. O herkesin görebileceği şekilde çok iyi ve çok çalışkan biri ㅋㅋ


2. [+342, -37] Seulgi favorim..


3.

DEVAMINI OKU
24 Şubat 2018

Red Velvet Üyeleri

Red Velvet Üyelerinin Profil Tanıtımı, İdeal Tipleri, Gerçek İsimleri ve Red Velvet Üyeleri Hakkında Daha Bir Çok Bilmedikleriniz.

Red Velvet (레드벨벳) Irene, Wendy, Seulgi, Joy ve Yeri'den oluşan 5 kişilik bir K-Pop grubu. Red Velvet ilk çıkışını S.M. Entertainment  bünyesinde 1 Ağustos 2014'de yaptı.

Red Velvet Fandom Adı: ReVeLuv

Red Velvet Resmi Fan Rengi: Mercan Pembesi

Red Velvet Resmi Sosyal Medya Hesapları: 

Instagram: @redvelvet.

DEVAMINI OKU
20 Şubat 2018

Irene Red Velvet'in Anlaşmazlıklara Nasıl Çözüm Getirdiğinden Bahsetti

Red Velvet’ten Irene, Seulgi ile Katıldığı Hello Counselor'da Aralarındaki Fikir Uyuşmazlıklarını Nasıl Giderdiklerini Anlattı.

Red Velvet’ten Irene ve Seulgi "Hello Counselor"ın 19 Şubat’taki bölümüne misafir oldu.

Günün şovundaki hikayelerden biri, dokuz yıl önce kavga ettikten sonra birbirleriyle konuşmayan iki erkek kardeş hakkındaydı. Bu konunun işendiği sırada Red Velvet üyelerine kavga ettikleri zaman ne yaptıkları soruldu.

DEVAMINI OKU
07 Şubat 2018

Red Velvet Üyeleri Ünlü Arkadaşlarını Anlattı

Red Velvet Üyeleri Katıldıkları Radyo Programında BLACKPINK, Taeyeon ve IU ile Olan Dostluklarından Bahsetti.

Red Velvet üyeleri, "Kim Chang Ryul’s Old School" programının 7 Şubattaki yayına konuk oldu ve bazı yakın ünlü arkadaşları hakkında konuştu.

Irene, BLACKPINK'ten Jennie ile yakın olduğunu, "Aynı kuaföre gittiğimizde, önce Jennie bana yaklaştı ve arkadaş olduk. Hatta birlikte yemek bile yedik. " dedi.

DEVAMINI OKU