kang daniel sevgilisi

05 Ağustos 2019

TWICE'tan Jihyo ve Kang Daniel'ın Çıktıkları Doğrulandı

Dispatch'in Özel Haberinin Ardından Twice'tan Jihyo ve Kang Daniel'ın İlişkisi JYPE Tarafından Resmi Olarak Doğrulandı.

TWICE'tan Jihyo ve Kang Daniel'ın çıktıkları doğrulandı.

İlk olarak Dispatch, idollerin Kang Daniel'ın Hannam-dong mühitindeki lüks villasındaki buluşmalarına ait bazı fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflarda Jihyo, Daniel'ın sıkı güvenlik ile korunan villasına çevredekilerden gizlice girip çıkarken görüntüleniyor.

DEVAMINI OKU
17 Şubat 2018

Yook Ji Dam Instagram Hesabını Sildi

Yook Ji Dam Geçtiğimiz Günlerde Büyük Tepki Çeken Wanna One'dan Kang Daniel ve Bir Blogger Hakkındaki Paylaşımın Ardından Instagram Hesabını Sildi.

Yook Ji Dam ​​Instagram hesabını sildi!

Geçtiğimiz günlerde bir blogger ve Wanna One'dan Kang Daniel hakkında yaptığı paylaşımla tartışmalara neden olan "Unpretty Rapstar"dan Yook Ji Dam, sadece Instagram hesabını silmekle kalmadı yaklaşmakta olan "LE GRAND Hip Hop Festivali"ne de katılmamaya karar verdi.

DEVAMINI OKU
14 Şubat 2018

Yook Ji Dam'ın Babası Kızı ve Kang Daniel Hakkında Konuştu

Yook Ji Dam'ın Babası Kızının Wanna One'dan Kang Daniel ile Birlikte Olduğunu İma Eden Akılları Karıştıran Paylaşımıyla İlgili Açıklama Yaptı.

Rapçi Yook Ji Dam, bir bloggerın yaptığı paylaşımın kendisi ve Wanna One'dan Kang Daniel ile alakalı olduğunu iddia etmesi netizenler arasında kargaşaya neden oldu.

Başını alıp giden söylentiler nedeniyle Kasper bir açıklama yaptı ve Yook Ji Dam ve Kang Daniel'in bir zamanlar alakalarının olduğunu ancak iyi bir şekilde görüşmeyi sonlandırdıklarını belirtti.

DEVAMINI OKU
14 Şubat 2018

Yook Ji Dam ve Wanna One'dan Kang Daniel Çıkıyorlar Mı?

Yook Ji Dam Bir Bloggerın Yayınına İstinaden Wanna One'dan Kang Daniel ile Çıktığını İma Ettiği Bir Açıklama Yaptı.

Unpretty Rapstar'dan Yook Ji Dam, Wanna One'dan Kang Daniel ile çıktığını ima etti!

Yook Ji Dam kısa fanfictionların yer aldığı bir bloğun ekran görüntülerini yayınladı. Blog, pek çok fandom arasında popüler olan hayali bir Kang Daniel karakterinin yer aldığı yayınlardan oluşuyor.

DEVAMINI OKU