got7 youngjae

22 Ekim 2020

JYP Entertainment Youngjae Hakkında Açıklama Yaptı

JYP Entertainment, GOT7’dan Youngjae’ye karşı suçlama yapan kişiyle görüştükten sonra yapılan zorbalık iddialarına ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

20 Ekim'de birisi, bir çevrimiçi toplulukta Mokpo Teknik Lisesi'nde  geçirdiği süre boyunca Youngjae tarafından işlenen okul şiddetinin kurbanı olduğunu iddia eden bir paylaşımda bulunmuştu.

DEVAMINI OKU
21 Ekim 2020

GOT7'dan Youngjae’ye Yönelik Suçlamalara Yanıt

JYP Entertainment, GOT7’dan Youngjae’ye yönelik okul zorbalığı suçlamalarına yönelik bir açıklama yaptı.

JYP Entertainment, GOT7’dan Youngjae’ye yönelik okul zorbalığı suçlamalarına yönelik bir açıklama yaptı.

20 Ekim'de çevrimiçi bir toplulukta bir paylaşım dikkat çekti ve paylaşımı yapan kişiler Youngjae tarafından işlenen okul şiddetinin kurbanı olduklarını iddia etti. Yazarı, Youngjae ile Mokpo Teknik Lisesine gittiklerini belirterek, zihinsel engelli ve işitme kaybı yaşadıklarını sözlerine ekledi.

DEVAMINI OKU
18 Ekim 2020

En Benzersiz Gülüşlere Sahip Erkek İdoller

K-Pop dünyasında bizleri kahkahalarıyla mutlu eden, onlarla bir gülmemizi sağlayan K-Pop erkek idollerini tanıyalım

İdollerin hayranlarını gülümsetme konusunda inanılmaz bir süper güce sahip olduğu bir sır değil. İster parlak kişilikleriyle isterse sevimli sakarlıklarıyla bize kahkahalar attrısalarda, idoller hayranlarını nasıl mutlu edeceklerini her zaman biliyorlar. Bazen bir idolün benzersiz kahkahası, hayranlarının karınları ağrıyana kadar gülmesine sebeb olacak bir hal alır.

DEVAMINI OKU