btob hakkında

29 Aralık 2018

Eunkwang KBS Şarkı Festivalinde BTOB'u Yalnız Bırakmadı

Askerde Olan Eunkwang 2018 KBS Şarkı Festivalinde BTOB'dan Arkadaşlarını Yalnız Bırakmadı ve Onlara Olan Desteğini Gösterdi.

BTOB, askerdeki liderleri Eunkwang ile bir araya geldi!

BTOB, 29 Aralık'ta sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı ve altına "2018 KBS Şarkı Festivali'nde. Uzun bir süreden sonra ilk kez yedi üye olarak bir resim paylaşıyoruz. Melodies ile lider Seo ile olan eğlenceli anlarımızı paylaşmak istedik. BTOB her zaman yedi üye olacaktır.

DEVAMINI OKU
01 Eylül 2018

BTOB'dan Minhyuk da Askere Gidiyor

Eunkwang'dan Sonra BTOB Üyesi ve Geçici Lideri Eunhyuk'un da Askere Gideceği Duyuruldu.

Bir sonraki askere gidecek olan BTOB üyesi Minhyuk.

31 Ağustos'ta Ilgan Sports'un yayınladığı özel habere göre, BTOB’dan Minhyuk girdiği mülakat sonrası askeri polis olarak orduya kabul edildi. İlk turu geçen idol ikinci turda yapılan çekilişle bu göreve alınmış oldu. Bu pozisyona askeri memur sayısını azaltmak için artık sınırlı sayıda başvuru kabul ediliyor.

DEVAMINI OKU
14 Ağustos 2018

BTOB Grup İçi Konumlarını Belirlemek İçin İlginç Bir Yöntem İzledi

BTOB Eunkwang'ın Yaklaşan Askerliği Öncesinde Grup İçi Konumlarını Belirlemek Üzere Eğlenceli Bir Yol İzledi. Grup Üyeleri Hem Eğlendi Hem Eğlendirdi.

BTOB, 21 Ağustos'ta Eunkwang'ın askere gidecek olması nedeniyle grup içi yeni konum atamaları yapma durumunda kaldı.

Bunu yaparken BTOB oldukça ilginç ve eğlenceli bir yöntem kullandı.

Eunkwang'ın askere gitmeden önce grupça yapılan son V Live yayında BTOB grup içi yeni konumlarını belirlemek üzere çarkıfelek oynadı.

DEVAMINI OKU