En Benzersiz Gülüşlere Sahip Erkek İdoller

En Benzersiz Gülüşlere Sahip Erkek İdoller

En Benzersiz Gülüşlere Sahip Erkek İdoller

İdollerin hayranlarını gülümsetme konusunda inanılmaz bir süper güce sahip olduğu bir sır değil. İster parlak kişilikleriyle isterse sevimli sakarlıklarıyla bize kahkahalar attrısalarda, idoller hayranlarını nasıl mutlu edeceklerini her zaman biliyorlar. Bazen bir idolün benzersiz kahkahası, hayranlarının karınları ağrıyana kadar gülmesine sebeb olacak bir hal alır. Aşağıda en benzersiz kahkahalara sahip olan idollere bir göz atalım.

BTS’ten Jin

BTS’ten Jin, “ön cam silecek gülüşü” ile ünlüdür. Hem hayranlar hem de diğer BTS üyeleri, gülüşünün sanki biri camı siliyormuş gibi göründüğünde hemfikir!


ATEEZ’den Wooyoung

ATEEZ'den Wooyoung en içten gülüşlerden birine sahip. Sadece onu dinlemek bile insanı otomatik olarak gülümsetmeye yeter.


EXO'dan Kai

Hayranlara göre, Kai'nin iki gülüşü var: biri yüksek notalı versiyon, diğeri ise düşük perdeli versiyon. Ne olursa olsun, gülmeye başladığında duramaz!


GOT7’dan Youngjae

Hayranlar, Youngjae'nin benzersiz gülüşüne aşık. Aslında, yakındaki nesnelere vurmak, yere düşmek, fok gibi alkışlamak ve yukarı ve aşağı zıplamak gibi yaptığı farklı şeyler yaptığını tespit ettiler.


NCT127’den Mark

Mark kontrolsüz bir şekilde gülmeye başladığında daha da sevimli hale gelir. Onun gülüşünü dinlemek, sizi güldürmek için garantidir.


TXT’den Hueningkai

Hueningkai'nin benzersiz tiz gülüşünü duymazdan gelmek zor. Heyecanlandığında kahkahasını asla saklayamıyor!


Wonho

Kötü bir gün geçiriyorsanız tek yapmanız gereken Wonho'nun gülüşünü dinlemek. Hayranlar kahkahasının kesinlikle değerli olduğuna inanıyor!


iKON’dan Bobby

iKON'dan Bobby, gülmeye başladığında ortamda tam bir rahatlık oluşur. Hayranlar, eşsiz gülüşünden sevimli yüz ifadelerine kadar her şeyi sever.


SHINee’den Minho

Minho konuştuğunda sesi derin ve erkeksi olabilir, ancak güldüğü anda sesi çok tizleşir. Minho'nun beklenmedik kahkahası kesinlikle ikoniktir.


NCT Dream'den Chenle

Chenle, yüksek perdeli yunus sesiyle hayranları arasında iyi tanınır. Kahkahası da sizi bilinçsizce güldürmeye başlatacak!


ASTRO’dan Moonbin

Hayranlara göre ASTRO'dan Moonbin güldüğünde dünya daha iyi bir yer haline geliyor. Moonbin'in sevimli gülüşü hayranların favorisi gibi görünüyor!


Super Junior’dan Heechul

Bu liste Super Junior'dan Heechul olmadan tamamlanmış sayılmaz. Heechul'un sınırsız kaotik kahkahası, hayranların yerde kahkahalarla yuvarlanmasına neden oluyor!


Benzer Konular
3 Yorum
  1. guler 13 Ocak 2021

    Ben digerlerini bilmem amma huening kai e dediklerine katiliyorum cok sirin

  2. K-pop forever 02 Kasım 2020

    Jin,Kai,Bobby müthiş.Jin haricinde Kai Bobby biasim uywww yerim ben bunları

  3. ming-soo 26 Ekim 2020

    Keşke Wonho ayrılmasaydı. Monsta X onsuz çok eksik. Geçen gün bir video izledim. Monsta X bir programda hipnoz yaptırıyordu. Jooheon ağladığı zaman Wonho da dayanamayıp ağlıyordu. Bunu görünce bir kez daha anladım. Onlar birbirlerine çok değer veriyorlardı.

Yorum Yazın