Cube CLC'den Yeeun ve Pentagon'dan Hui'nin Aşk Söylentilerine Açıklık Getirdi

Cube CLC'den Yeeun ve Pentagon'dan Hui'nin Aşk Söylentilerine Açıklık Getirdi

Cube CLC'den Yeeun ve Pentagon'dan Hui'nin Aşk Söylentilerine Açıklık Getirdi

Cube Entertainment, bünyesindeki idoller hakkında çıkan aşk söylentileri hakkında yeni bir resmi bildiride bulundu.

İlk olarak 2 Ağustos'ta ajans Hyuna ve E'Dawn ilişkisini yalanlamış fakat çift 3 Ağustos'ta yaptıkları kişisel açıklamada sevgili olduklarını resmen duyurdular.

Hyuna ve E'Dawn'dan sonra başka aşk haberleri de ardı ardına medyada yer almaya başladı.

Pentagon'dan Hui ve (G)-IDLE üyesi Soojin'in birlikte oldukları iddia edildi. Ajans bu konuda yaptığı resmi bildiride bu ikilinin daha önce çıktıklarını fakat ilişkilerini sonlandırdıklarını belirtti.

Başka bir aşk söylentisi de yine Pentagon üyelerinden Yuto ve CLC'den Yeeun hakkındaydı.

Ajans, her iki rapçinin yakın arkadaş ve meslektaş olduklarını iletti. Cube Entertainment ayrıca bünyelerindeki sanatçıların staj dönemlerinden beri dostane bir şekilde arkadaş olduklarını ve yaptıkları işlerde bir meslektaş olarak her zaman desteklediklerine dikkat çekti.

E'Dawn ve HyunA konusuna değine Cube Entertainment yanlış anlaşılma nedeniyle kamuoyuna yanlış bilgi verildiğini ve bu nedenle herkesten içtenlikle özür dilediklerini söyledi. Ajans ayrıca fanlara bu iki dürüst sanatçının ilişkilerini sevgi ve içtenlikle karşılamaları durumunda çok minnettar olacaklarını iletti.

Cube Entertainment "Sanatçılarımız hakkında yanlış anlaşılmaların olmasını ve daha fazla spekülasyonların yapılmasını istemiyoruz. Cube Entertainment sanatçılarını seven insanların endişe duymalarına neden olduğumuz için içtenlikle özür diliyoruz. Teşekkür ederiz." sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın