Chanyeol'un Eski Kız Akadaşından İlginç Mektup

Chanyeol'un Eski Kız Akadaşından İlginç Mektup

Chanyeol'un Eski Kız Akadaşından İlginç Mektup

28 Ekim'de, EXO üyesi Chanyeol'un 3 yıl boyunca eski kız arkadaşı olduğunu iddia eden bir netizen, sanatçıyı suçlarından dolayı ifşa etmeye başladığında çevrimiçi toplulukta bir kargaşa yaşandı.

Kadın netizen, çevrimiçi bir toplulukta paylaşımda bulundu ve Chanyeol'a öfkesini ifade eden uzun bir mektup bıraktı. Chanyeol'un çıktıkları üç yıl boyunca onu aldattığını iddia etmeye başladı.


Chanyeol aynı bere giyiyor:


Netizenler, Chaneyol'un kız kardeşinin gönderdiği fotoğrafın dekorla  eşleştiğini söylüyor:Gönderiyi yapan netizen, bu bilgiler tüm web'e yayılırken sanatçının çeşitli fotoğraflarını yayınladı. Chanyeol'un onunla çıkarken yattığı kişi sayısını öğrendiğinde ne kadar tiksindiğini yazdı.

İşte netizenin mektubu:

"Fotoğraf yayınlamaya iznim var mı bilmiyorum, bu yüzden fotoğrafları kaldırdım, ancak kanıta ihtiyaç duyan olursa yeniden yükleyebilirim.

Merhaba Chan. Bu çevrimiçi topluluğu okuyup okumadığını bilmiyorum. Bazı şeyleri yazıp paylaşmak istedim. Ayrıldığımızı düşünürsek benden yazılmış bir şey görünce şaşırmış olmalısın. Senin tarafından kandırıldığım üç yılı düşünürken kendimi kirli ve iğrenç hissediyorum.

Tanıdıklarımdan birine numaramı sorduğunda çıkmaya başladık. Bana çıkma teklif ettiğinde resmen herşey başlamıştı.

Sonra çıktığımız üç yıldan beri şok edici gerçeği öğrendim.

Kendi gözlerimle görmedikçe, kendi kulaklarımla duymadıkça hiçbir şeye inanmamaya çalıştım. Her şeyi inkar ettiğinde bile sana inandım.

Ama diğer insanlarla bir gecelik ilişki yaşadığın için başka birilerinin ilk deneyimiydin. Ben uyurken yeni kadınlarla yattığın için çok cahildim.

Pis bir hayat yaşamakla meşguldün. Kız grubu üyeleri, YouTube yayıncıları, uçuş görevlileri  ve daha pek çok farklı kadın vardı

Eğlendin mi?

Çok iyi tanınıyorsun

Benden başka çevrendeki herkes ne kadar kirli olduğunu biliyordu.

Gerçekten, ben ve hayranların dışında herkes bunu biliyor.

Düşünüyorum da, sevmediğin bir grubun üyesi bizim ilişkimizi bilmeden benle flört etmeye çalıştığında birşey yapmaman gerçekten çok garipti.

Bu durumdaki memnuniyetsizliğinizi bile ifade edemedin ve sadece arkasından ona küfrettin. Şimdi fark ettim çünkü yaptıklarından emin olamadın.

Ama beni çok aldattın ...

C.yeol'dan on ya da daha fazla olduğunu duydum.

Saygın bir insan olsaydın, tanıdıklarımla bunu yapmazdın.

 Ayrıldıktan iki günden daha az bir süre sonra seni aradım ve duyduğum her şeyi anlattım, ama hiçbir şey bilmiyormuşsungibi davrandın. Yattığın kızların isimlerini sana söyledim; üç saniye sessiz kaldın ve sonra 'Ne oldu?' dedin. Şaşkındım.

Ama ne var biliyor musun? Bunu kaydettim çünkü bahanelerin  ne olduğunu duymak isteyen kurbanlar var.

Komik olan ne biliyor musun? Kiminle yattığın ismini verdiğim kızları tanımadığını asla söylemedin. En azından yapmamış gibi davranmalıydın. Korkmadın bile. Senin tarafından üç yıl kandırılan ben ne yapardım acaba?

Eğer bende bir suç varsa, bu sana inanmam seni korumaya çalışmamdır.Sanırım sahip olduğum tek hata bu.

Kamuoyuna çıkma ihtimaline karşı birlikte çektiğimiz fotoğrafları saklamaya çalıştım ve işinde sorun çıkaracağını düşündüm. Bu yüzden yakın arkadaşlarıma bir erkek arkadaşım olduğunu bile söylemedim.

Müzik endüstrisindeki kariyerin kız sorunlarından etkilenirse öleceğini söylediğinde sana güvendim. Bu yüzden seni korumakla meşguldüm.

Lütfen düzgün bir insan ol.

Bundan başka daha büyük bir sorun haline gelebilecek hiçbir şeyden bahsetmeyeceğim.

Muhtemelen bunların ne hakkında olduğunu biliyorsundur.

Keşke dünyadaki insanlar senin ne kadar kötü biri olduğunu bilsin.

Benimle iletişime geçme. "


Benzer Konular
5 Yorum
 1. yeni EXO-L 30 Aralık 2020

  Ya gerçekten boş musunuz? Bide üşenmiyip foto falan bulmaya çalışmış harbi bunlar salak KIZIM FOTO BULUP MEKTUP YAZCAĞINA, ARAŞTIRMA ÖDEVİ YAPIP KOMPOZİSYON ÖDEVİ YAZ HARBİ EN AZINDAN BAŞKALARINA KURU İFTİRA ATMAMIŞ OLURSUN İNAN BAK GÜNAH BUNLAR!

 2. Exo aşığı 23 Kasım 2020

  En saçması da bazı insanların buna inanması fotoğrafların sahte olduğu o kadar belli ki.Cidden okudukça sinirlerim bozuluyor.\"Happy virus Loeyimizin sevmediği bir grup üyesi varmış\" yılın espirisi bu seçilebilir gerçekten. Gerçekten çok üzgünüm birtanecik Chanyeol-ah.Sana inancım o kadar sonsuz ki Loey.Seni gerçekten çok ama çok seviyorum.Exoyu çooook seviyorum.WE ARE ONE EXO SALANGHAJA❤️

 3. jimin 10 Kasım 2020

  su idollari rahat biraksinlar artik

 4. exol ve blink 02 Kasım 2020

  Chanyeolun boyle bir sey yapdigina inanmiyorumm inanmakda istemiyorum eyer boylle bir sey yaptigini itraf ederse inanirim

 5. BTS\'in A.R.M.Y\' si 31 Ekim 2020

  Bunu yapan hangi netizense elinde kanıtlar olduğunu söylüyor.Hangi kanıtlarsa artık.Her gün bir idole iftira atılıyor sıra Chanyeol\'a mı geldi .Bir de bir tanesi Baekhyun\'a da laf atmış bizi o tanıştırdı diye.Kendinize gelin artık.

Yorum Yazın