BTS Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?

BTS Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?

BTS Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?

Topluma mal olmuş sanatçılar olarak bay ve bayan idoller isteseler de istemeseler de aşk dedikodularından uzak duramıyorlar. Ne kadar işinde gücünde olurlarsa olsunlar er yada geç bir idolün aşk hayatı hakkında mutlaka bir söylenti ortaya atılıyor.

Bu durum BTS diğer adıyla Bangstan Boys için de geçerli. Bu zamana kadar BTS üyelerinin hemen hemen hepsi aşk söylentilerinin maruz kaldı.

En son Suga ve Suran'ın adının birlikte anılmasının ardından BTS üyelerinin özel hayatlarına bir göz atalım dedik.

"BTS üyelerinin sevgilisi var mı? Varsa sevgilileri kim? Hangi BTS üyesinin kiminle dedikodusu çıkmış?" Tek tek sizler için inceledik:

Jin


Rivayet 1: Komedyen Lee Guk Joo

Koreli bayan komedyen Lee Guk Joo'nun bir idol ile çıktığı ve ardından bu idolün BTS'den Jin olduğu söylentileri yayılmaya başladı.

Bu dedikodunun çıkmasındaki neden ise Jin'in bir keresinde dolgun hatlara sahip kızlardan hoşlandığını söylemesi oldu. Buradan yola çıkaran hayranlar Jin ve Lee Guk Joo'nun çıktıklarını iddia ettiler.

Etine dolgun bir bayan olan Lee Guk Joo'nun Jin ile yakın olduğu da keşfedildi.

Daha sonra bu ilişki iddiları Hong Suk Chun'un Lee Guk Joo’nun gerçek erkek arkadaşını gördüğü ve bahsi geçen kişinin Jin olmadığını söylemesiyle son buldu.

Rivayet 2: Sowon (GFRIEND)

Jin'in sevgilisi olduğu iddia edilen bir diğer isim ise GFRIEND'den Sowon. Bir etkinlikte Jin'in Sowon'a olan bakışlarına takılan bir netizen iki idolün aralarında bir ilişki olduğu iddiasını ortaya attı fakat bu konu ile ilgili bir sonuca varılamadı.

V (Kim Taehyung)Rivayet 1:  V ve Joy (Red Velvet)

2016 sonlarına doğru V ve Red Velvet Üyesi Joy'un romantik bir ilişki içinde oldukları konuşulmaya başlandı.

Bu dedikodu ise V'nin Joy ile sahnede bakışmalarının görüntülenmesi sonucu patlak verdi. Ancak V hayranlarının neredeyse yarısı bu haberlere inanmadı

Rivayet 2: “HI”

Netizenler, V'nin “HI” adlı bir hayranıyla gizlice çıktığını iddia etti.

V ve hayranı arasında bir süredir oluşan bir etkileşim hakkındaa netizenler bunun idol-fan ilişkisinden öte bir şey olduğu konusunda son derece eminlerdi.

V'nin "HI nuna" şeklinde hitap etmesi, HI'nin mektuplarına benzer fan mektupları resimlerini yayınlaması ve HI'nin ona verdiği söylenilen yüzüğe çok benzer bir yüzüğü takması Netizenlerin bu iddia üzerinde ısrarcı davranmasına neden oldu. 

Fakat bu iddialar BigHit Entertainment tarafından reddedildi. V'nin bu hayranı ile iletişim halinde olduğu doğrulansa da fakat herhangi bir ilişkinin söz konusu olmadığı belirtildi.

Jungkook


Rivayet 1: Ko So Hyun

Jungkook'un adı bir dönem CUBE stajyeri Ko So Hyun ile anıldı.

Netizenler bu ikilinin sevgili olduklarını ispat edebilmek için  yoğun çaba sarf ettiler.

Bu ilişkinin kanıtlardan biri olarak profil resminin “Mochi and Cookie” olduğu gizli ortak bir hesap gösterildi. JungKook’un lakaplarından birinin “Kookie” olması ve bahsi geçen "Mochi" lakaplı kızın beyaz tenli biri olması dikkatleri çekmişti.

Diğer bir kanıt da JungKook’un 168cm boylarından,kendisinden kısa boylu, güzel yemek pişiren, siyah renk giyinmeyi seven biri şeklinde devam eden ideal tipi tasvirinde bu kızı işaret ettiği düşünüldü.

İşte bu noktada da Sohyun'un iyi bir aşçı ve siyah giyinmeyi seven biri olarak bilinmesi iddiaların doğru olma ihtimalini arttırdı. 

Sonuç mu? Bazı netizenler bu ilişkinin varlığına inansa da bazıları da hiç ihtimal vermedi. Karar sizin...

Rivayet 2: Jeong Ye In (Lovelyz)

Jungkook hakkında başka bir iddia da Lovelyz üyesi Jeong Ye In ile birlikte olduğuydu.

Birçok kişi ikilinin uyumlu bir çift olacağını düşünerek bu ilişkiye onay bile verdi fakat bu konuda bir sonuca varılamadı.

Rivayet 3: Jung Chae Yeon

Jungkook, Jung Chae Yeon'a benzer bir ideal tipinden bahsettiği zaman bu iki idolün gizlice çıkmaya başladıkları dedikodusu yayıldı.

DIA üyesi olan Jung Chae Yeon bu ilişkiyi yalanlasa da hayranların şüphelerini gidermeye pek faydası olmadı.

RM


Rap Monster daha önce bir liseli kız arkadaşının olduğunu fakat ayrıldıklarını itiraf etti. Bu ayrılığın nedeni olarak da kızın çok fazla erkek arkadaşlarının olmasıydı.

Bu rahatsızlığından bahseden RM buna rağmen sevgilisinin başka bir erkek ile daha samimi arkadaşlık kurduğunu gördü.

Kıskançlık yüzünden bittiği düşünülen bu ilişkinin ardından şuan RM'nin bilinen bir sevgilisi yok.

Suga


Rivayet 1: Suga'nın bir bayan ile birlikte olduğu iddia edildi fakat internette yazılanlar ve paylaşılan fotoğraflar fazla açıklayıcı olmadı.

Rivayet 2 : Suran

Daha önce Suran ile Wine şarkısında işbirliği yapan Suga'nın şarkıcı ile birlikte olduğu iddia edildi. İddia sahibi Netizenler, Suga ve Suran'ın çift eşyaları kullandığını ve Suran'ın Suga'yı ima ettiği söylenilen bir paylaşımını kanıt olarak sundular.

Sonuç: Big Hit çıkan dedikoduları yalanladı ve İkilinin sadece daha önce bir iş için bir araya geldiğini ifade etti.

Şuan mesleği üzerine odaklanan Suga işini çok ciddiye alıyor ve bu yüzden bir kız arkadaşı yok. Hatta Suga bir kız arkadaşa ihtiyacı olmadığını söylemekten geri kalmıyor.

Ayrıca Suga'nın biseksüel veya panseksüel olduğu söylentileri de ortaya atıldı.

J-Hope


J-Hope bu zamana kadar hiç bir aşk dedikodusuyla gündeme gelmedi. Dünyaca ünlü bir grubun üyesi olarak J-Hope aşk meşkle kafa yormak yerine daha çok bir idol olmakla yakından ilgileniyor gibi görünüyor.

Jimin


Rivayet 1: Seulgi (Red Velvet)

Bir Red Velvet fanı olduğunu söyleyen Jimin'in bu açıklamasından yola çıkanlar genç idolün Seulgi ile sevgili olduğunu iddia ettiler.

Rivayet 2: Han Seung Yeon (KARA)

Jimin ayrıca KARA üyelerinden Seungyeon ile birlikte anıldı. BTS ve KARA bir dönem aynı zamanda promosyon çalışmalarında bulundu ve bu sırada ikili tanışma fırsatını elde etti.

Seungyeon’un katıldığı Weekly Idol'de Jimin'e olan ilgisini belirtmesi bu dedikodunun ortaya çıkmasına neden odu.

Sonuç olarak "BTS Üyelerinin Sevgilileri Var Mı?" sorusunun kısa ve net cevabı şu an için yok!


BTS Üyelerinin Ürün ve Aksesuarları

BTS üyelerine ait kolye, yüzük, anahtarlık, rozet, iPhone cep telefonu kılıfı, kartpostal, poster ve ayrıca ARMY kolyesiJimin küpesi ve V Küpesi gibi özel tasarımları bulabileceğiniz;

Kore Fanzin Shop alışveriş sitemiz: https://shop.korefanzin.com/bts

Benzer Konular
138 Yorum
 1. Nerin 15 Ağustos 2020

  Ben 12 yaşındayım ve BTS\'i çok seviyorum ama onları sahiplenmiyorum ve sizin ki bence aşk değil bunun adı AŞIRI SEVGİ

 2. Gökyüzüm 27 Temmuz 2020

  Arkadaslar lutfen kendinize gelin bi silkelenin bi ne yaptiğinizi zannediyorsunuz siz ya utanmazsaniz bide burda savas cikartin hıı olur mu bi bu eksik suan cünkü \nYa bi kendinize gelin tamam hepinizin biaslari var ama cok abartiyorsunuz benden size tavsiye kendinizden baska kimseyi bu kadar cok sevmeyin üzülen siz olursunuz onlar hic sizin olmayacak kimseye ait degiller onlar esya degil ki böyle sahiplenebiliyorsunuz seviyorsaniz bağlanmadan kendinizi kaybetmeden sevin aşka gelirsek istediginiz kadar aşik olun onlar sizin aşkınizı hic bir zaman bilmeyecek umutsuz vaka olarak kalacaksiniz kendi caninizi kendiniz yakiyorsunuz üzüluyorsunuz UNUTMAYIN: Üzüntü KALBİ sömürür tamam benimde biaslarim var 3 tane jimin jungkook suga ama ben onlar icin ölmüyorum seviyorum ama yettigi kadar hayranim ama değdigi kadar army im dogru ama onlar icinde ölecek degilim

 3. Nurhayatö 25 Mayıs 2020

  Öncelikle buraya yorum yapan kardeşlerim yazdıklarımı görürler. İnsanın hayalleri olması kadar doğal bir şey yok. Başlangıcımdan BTS\'i sevmeyin falan. Ancak kendiniz için de hayallerimiz olsun. Misal güzel bir hayat sürmek için para veya yeteneğiniz olan bir alanda dünya çapında tanınmak olabilir. Demek istediğim hayallerinizi belli kişilere bağlıyarak yaşamayın. Onları da seçin ve hatta örnek alın. Onlarda sizin gibi insan ve hayallerini gerçekleştirebildiler. Sizin düşündüğünüz gibi değil de örnek olarak aldığınız kişiler olarak kalsınlar. Lütfen kendiniz için de hayaller kurun. İçinde sadece size özel hayaller olan hayatlar yaşayın. Hayallerimiz kimseye benzemesin ve kendiniz olarak yaşayın. Umarım bir gün birçoğunuz örnek aldıkları kişileri görürler ve inşallah hepinizin çok güzel bir ailesi olur. Yorumumum ulaşması gereken kişilere ulaşması dileğiyle.

 4. Yağmur 04 Mayıs 2020

  Suga yı herkesten çok seviyorum\nÇünkü suga aralarında en sakin\nVe gülmeme calınçlarda hiç gülmez\n

 5. Jimin park. Lara 17 Mart 2020

  Ben en çok jimini seviyorum üyelerin içinde ama niyee şuan öğrendim jiminin sevgilisi oldunuz evlense bile belki aklımda çıkmaz ama evlenirse mecbur çıkaracağım elveda jimin diyeceğim sevgili armyy

 6. ARMY 07 Mart 2020

  Onların ne kadar sevgilileri olursa olsun onlar bizim yani army lerin kalbindedirler bence :) :) :) (biasım j-hope :) )

 7. IDOL 04 Mart 2020

  Ben KİM SEOKJİNi çooooooooooooooook seviyorum

 8. Suga army 11 Ocak 2020

  Ben 11 yaşındayım. Ama oppacılar desen benim yaşımda olan bile var. Şunu söyliyeyim sürekli benim diyosunuz ama onlar sizin deyil sadece sevin benimsemeyin.

 9. ARMY. 04 Ocak 2020

  Merhaba doğru soylesem ben bts kanalına hiç bakmiyodum ama kuzenlerimize gitdikden sonra daha da merak gorsetmeye başladım arkadaşım bana onların sevgilileri olduğunu söylediyi zaman biraz kötü oldum \nAma yinede ben btsi çok seviyorum♡♡♡♡♡♡\n

 10. IDOL 03 Ocak 2020

  Ben btsden en çok jini jimini ve jungkooku seviyorum.bide jin hayaletden,jimin kelebekten,jungkook mikrodalgalı sobadan korkuyorlar

 11. IDOL 02 Ocak 2020

  Ben btsi çooook seviyorum .Onların sevgilileri olduğunu öyrendiyimde (jin ve jimin)çok üzüldüm ama sonra jendime söyledimki onlar kimi severlerse sevsinler kimle isterlerse evlensinler ama ben yinede onları sevicem ve sevmekden vazgeçmiycem.

 12. aymesev akbaba 11 Aralık 2019

  kore nin ünlüleri oyuncuları,şarkıcıları neden türkiyede konser vermiyorlar onlara engel olan birşey varmı acaba çok merak ediyorum hem koreliler türkiyede çok seviliyorlar gelseler güzel olur yanigelmelerini çok isterim

 13. Sugam 25 Kasım 2019

  Bıasım SUGA ve ınsallah onun sevgılısı yokdur.

 14. Sugam 25 Kasım 2019

  Bıasım SUGA ve onun sevgılısı yok(ıy kı;))

 15. AŞKİTOOOOOM TAETAE 18 Kasım 2019

  I LOVE YOU TAEHYUNG\nI LOVE BTS\nI LOVE YOU VKOOK!TAEGİ!VİMİN!\nTAEHYUNG BENİM!!!!!!!! \nBUNU O KÜÇÜK BEYNİNE SOK!!!!!\nAPTAL!

 16. ÀŞKİTOOOOOM TAETAE 18 Kasım 2019

  BENİM BTS DEN BUASİM TAEHYUNG \'UM! O BENİM! YOK OPPACİLAR GEBERSİNMİŞDE........NAH! ŞİMDİ O ERGEN KALMİŞ KAFANİZA SOKUNDA

 17. Gnay 06 Kasım 2019

  Malmisiniz ya siz .oppacilar kadar ... insan yok. Sizin yazdiklariniz cok sinir pozucu.... tiksindim sizden. Biz army yiz.bir burimize destek olmaliyiz. Bts uyeleri sizi tanimiyo amma siz hayal kuruyirsunuz . Geri zekali oppacilar size sesleniyorum.... bts sizi sadece fanlari olarak sevecek. Bunu akliniza sokun varsa eger...

 18. army 05 Kasım 2019

  Arkadaşlar bence boşa umutlanıyosunuz bende bts yi çok seviyirum ama onların sevgilisi olmasa nolur onlar bizden yaşça büyüklet bende koeye gitme umuduyla yaşıyorum ve bi gün gidiceğime inanıyorum.sizi çok seviyorum bts.

 19. bir army 06 Ekim 2019

  şimdi bidaka bende bir army yim ama bu kadar abartmıyorum valla oppacıyım yani ben onla evleneceğim yok o benim yaşam kaynağım yok o olmasa ben ölürüm ölmesin cnm ölmesin birakta hayatlarını yaşasın idoler mutlu olmalarını istemiyormusum istiyorsun şimdi dinle beni onlar ağlayınca sende aglamiyormusun ağlıyorsun onlar gulunce sende gülmüyorrmsunnnnn gülüyorsun lütfen daha fazla kendini yorma imkansız oan birşeyi usteleme ben hem oppacıyım hemde jikook cuyum onları SEV SEVME DENIYORUM AMA ABARTMA LÜTFEN KENDINI SEN UZME bende seviyoRUM VE KOREYE GİTME UMUDUYLA YAŞIYORUM SADECE DUVA ET ONLARIN YANINA GİTMEYİ VE BİR KEZ OLSUN ELLINI TUTMAK amacım umut kIrmaK DEĞİL bende army ve bu düşün celere girmedim sen de girme sadece onlara dua et oppa jikook❤

 20. armylerın efendısı 03 Ağustos 2019

  Arkadaslar bosuna turkıyeye gelmelerının hayalını kurmayalım cunku gelseler bıle gercek armyler gıdemıycek su babasının parasıyla hava atan yaratıklar gıdecek ortam nasıl falan dıye ama bende ıstıyorum ıstersek hep bırlıkte tum turkıyede ımza kampanyası baslatabılırız ılk once okullar acılınca okulumuzdakı armylerden baslarız sonra ıse devamı gelır zaten ama ne ıse yarar dersenız? ...sadece bır fıkır ama bı dusunun arkadaslarınızla paylasın sevınırım #COMEBACKTURKIYEBTS jungkook manıı masıssoyo ? I love you jungkook asla tanısamasakta senı seven armylerını unutma bı de eger kı gelırlerse bıletler nolur ucuz olsun cogu kısının durumu yok ben de dahıl yanııı Ne momı mamdeo ande ocıro ...

 21. duy sesımı BTS 03 Ağustos 2019

  Yaa lutfen su benım sızın degıl benle evlencek yok bılmem ne...ya onların ozel hayatından sıze ne Allah hepınızın gonlune gore versın bende jungkooku sevıyprum ama onun ıcın olurum geberırım demıyorum hem su army dedıgımız sey bts zaten kendı agzıyla dıyor armyler bırbırıne destek olur yaa malmısınız kıskanıyorsunuz belkı tamam asırı hayransızınız ama bırbırınıze argo kullanmaya gerek yok lutfen yaa karsımıza allah korkusu olan bırı cıkarsın allah tmm mı? Yanı bıde onların sızın hayatta oldugunuzdan bıle haberlerı yok ınsallah bı gun tanısırız ama daha gormeden bı kelıme bıle etmeden ne bu kıskanclık trıplerı sanırsınız sevgılısısınız ya yapmayyın lutfen hem ınsan sevdıgı mutlu olsun ıster bırakın kımle mutlu olcaklarsa onla evlensınler...DUY SESIMI BTSmM

 22. tarmy68 31 Temmuz 2019

  lan yorumları okumam 1 saatimi aldı oppacılar sonunda kafayı yemiş . Hadi army ler oppacılardan kurtulalım. O gün tik tok ta geziniyordum kızın biri gene sapıttı. Bildiğiniz taehyung la jungkook a koydu. Çok abarttınız. Bakın üzülmenizi kimse istemez tamamı ve bende istemiyorum bence biraz azaltın fazla abarttınız. :)

 23. bts 27 Temmuz 2019

  bts v asigim sana

 24. Bts_ARMY 09 Temmuz 2019

  (Sag dolu soldan ikile ) hic utanmadinmi bu yorumu yazarken. Ben TAEHYUN hayrani deyilim.Ama bu yazdigin cok agir.Senin bu azinla zaten hic bir BTS uyesi sana bakmaz .BENCE SEN KENDINI KANDIRIYORSUN.BTS uyelerinin ARMYlere karsi soylediyi sozleri KENDI UZERINE ALINMISSIN.AYYYY COK YAZIK.BTS HEPIMIZIN .ONUN ICIN LUTFEN TERBIYENI TAKIN.COK AZI BOZUKSUN.SENIN KAPASITEN BUNA YETMEZ.IQ SEVIYYEN BILE BUNU O KUCUCUK BEYNINE SOK LUTFEN. EYER SOKA BILIRSEN TABI.Bu arada ben jin hayraniyim.Tum jin hayranlarini opuyorum.Insallah bu arkadasin yazdigi yoruma sessiz kalmassiniz.

 25. Bts in sevgilisi yok kafa dan atıp atıp googleye vermeyin yok o benim yok şu benim miş hiçbirinizin değil tamam mı?\n

 26. Stray Kids Stay 29 Haziran 2019

  her yer oppacı gözlerim kanadı :( ya abi oppacı olunca noluyor anlamadım gitti. Gerçekliğe dönün lütfen oppacı olmak salakça. Burda size küfür etmeyeceğim ama anlayın artık oppacılık malca lan malcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Sizin yüzünüzdün kpop sevenlere ergen ve ya çoçuk diyolar bıktık lan :((( AKLINIZI BAŞINIZA TOPLAYIN!\n

 27. Ayşenur 28 Haziran 2019

  Arkadaşlar lütfen abartmayın. Bilmem ben jungkook un karısıyım, bilmem ben jimin için ölürüm...Yani onlarla çıkamayacağınızı, hatta belki onları göremeyeceğinizi biliyorsunuz. Kendinizi kandırmayın. Mesela ben de jungkook u çok seviyorum ama onun için ölürüm, o benim her şeyim demiyorum.

 28. shipper 28 Haziran 2019

  yine 3-5 gerizekalı o benim şu benim diye üyeleri paylaşmış şeker alıyorsunuz dimi marketten aptal aptal sahiplenmeyi bırakın sevgilileri olsa bile sonuna kadar destelyeceğiz tek temennim shiplerimin olması onlar birbirleirine ait KUDURUN SİİZN DEĞİL\n

 29. Sindrella 25 Haziran 2019

  Ne bts in sevgilisimi var bidakika ben doğrumu duydum. demekki birisi beni ve oppalarımı kıslanmış olmalı? ? yani. Zaten benim gibi kişiyi kim kıskanmazki. acabaaaa

 30. multi shipper XX 17 Haziran 2019

  Bunu bütün Kalbimle söylüyorun Fandom yaşı oppacı veletler yüzünden 13 14\'ü geçmiyo ve gine bütün kalbimle söylüyorum inşALLAH kendini ARMY sanan mallar yani oppacılar bi an önce geberirde Fandom shipper ve\n Normal ARMY\'lere kalır ... GEBERİN AMK OPPACİLARİ SİZİN YORUMLARİNİZİ OKUDUGUM İCİN IQ ALSEVİYEM DÜŞTÜ

 31. Asena 05 Haziran 2019

  Biride demiyoki belki bunlar gay amk. İlla kız ile erkek arasında ilişki olacak diye birşey yok...

 32. v 21 Mayıs 2019

  hello my armi

 33. Guzeler 15 Mayıs 2019

  Çok sacmasiniz

 34. gizli 15 Mayıs 2019

  Ben ne diyorum bazı kişiler bunu nasıl anlıyor.bu sayfada bana katılan biri çıktı.anlatmak istediğimi desteklemişsin.teşekkürler.Ama bu ne böyle son kişi o nedir öyle yazmış b..k yiyin diye./n biraz terbiyemize takinalim lütfen burda beyni küçük olan yok.diğerlerini bile geçti ve şaşırdigim bu sayfada o kadar taeyung hayranı var hiçbiri cevap vermemiş.

 35. sağ dolu, soldan ikile 11 Mayıs 2019

  Ben TEAYUNG hayranıyım ve size de aşkımı kaptırmacak biri hiç değilim.Rüyanızda da görmeyin çünkü TEAYUN BENİM.Bunu o minnacık olan beyninize sokmaya çalışın, tabi sığarsa. Gidin kendinize başka üye bulun çünkü bir kez daha söylüyorum \"KİM TEAYUNG BENİM\".Üçüncüye de bok yemek düşer.Afiyet olsun size.

 36. Ayçaya cevap/B 10 Mayıs 2019

  Canım sen çook yanlış anlamışsın. Evet insanlar doktor olabilir onun için çok çalışması,gecesini gündüzüne katması lazım.Bunları yaparsan olmaman zor değil ama gidip biasınla evlenmek?Sen git Koreye ordan evlerine git onu bul konuş hadi.Ki ayrıca kimse \"Allahın işine karışmak\" gibi bir cümle kullanmadı. O sadece GERÇEKTEN OLMASI İMKANSIZ bir olayı size nazikçe anlatmak istedi hayaller güzeldir evet ama imkansız hayallerle kendini avutmak ta yani.. :(

 37. B2 09 Mayıs 2019

  Ya gençler yapmayın şunu. Ben bir hard shipperim ona rağmen bu kadar abartmadım lütfen ya ldlssl tamam hayal kurmak güzel de niye skandalda adı geçen insanlara sövüyorsunuz? Tamam bende biasıma aşığım bayılıyorum onun için ölürüm Bazılarınız baya aşmış kendini wow.

 38. gizli 08 Mayıs 2019

  Ayça adlı kişi ben hiç kimsenin hayallerini kırmıyorum.Ayrıca ben ALLAH\'ın gücüne de haşa ki engel olamam senin yazdığın çok saçma neye cevap verdin bilmiyorum ama gerçekler acıdır ben doğruları söyledim.kalkipta bu kızların biaslari yada opppalari benim demedim ki yorum yapmak için yorum yapıyorsun.ne yazdığını da bilmiyorsun.

 39. Idil ❤ 08 Mayıs 2019

  Siz daha çok bts eyi beklersiniz gece bts gündüz bts her hafta bts acaba bts sizin var olduğunuzu biliyor mu ?\nhayır bilmiyor oho onlar şimdi sevgililerini takmışlar kol adina doldurma yapıyorlar sizde bay bay gonderiyorlar

 40. Buse 07 Mayıs 2019

  Sayfaya rastgeldim Yorumları okuyorum da gerçekten fandomumun yaş ortalaması kaç acaba? :( 17 yaşındayım ve şuan bazılarınızın ablası sayılırım ve gerçekten yorumları okuyunca çok garip hissettim.Üzgünüm ama bu insanların sonsuza kadar yalnız kalacağını mı düşünüyorsunuz?Kendi biasıma 4.5 yıldır bütün her şeyimle bağlanmış bir insan olarak söylüyorum ki ne kadar da bazılarınıza koyacak olsa da onların da sevgilileri olacak ve sırf hakkında dedikodu çıktığı için (Iu,Suran) bu şahıslara dediğiniz o lafları üzgünüm ama diyebilme hakkınız yok dlslfö dış görünüşleri,sesleriyle ün kazanmış insanlar bunlar :) o yüzden cici cici evinizde oturun stream yapın ve o şirin çenelerinizi kapalı tutun.Sırf siz böyle ergen ergen şeyler yazdığınız için biz bu \"türk dünyasındaki insanlar \"yüzünden ERGEN FAN lakabını aldık o yüzden.. Lütfen :)

 41. AYÇA 07 Mayıs 2019

  Arkadaşlar \'\'olmayacak duaya amin demeyin.\'\' diyorsunuz. Ama sizin hiç hayaliniz olmadı mı? Neden insanları hayallerinden vazgeçirmeye çalışıyorsunuz? Neden? Neden bunu yaıp herkes üzüyorsunuz? Buna sadece \'\'ALLAH\'\' karar verebilir.Siz değil,siz asla buna karar veremezsiniz.Kimseyi de hayallerinden vazgeçmeye zorlayamazsınız.Senin hayalin doktor olmak mı? \'\'-Hayır kardeşim! boşuna hayal kurma,sen olamazsın başkaları olur.Olmayacak duaya amin deme!-\'\' Hoşuna Gitmedi Değil Mi! Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkalarına yapma! YAPMA! YETER!\n

 42. gizli 05 Mayıs 2019

  Rüya bak o konuda doğru yorum yapmışsın hayalleriniz boş bende bunu anlatıyorum.kalbinize kazimanizdada sorun yok.bazı arkadaşlar evleneceğim kimseye vermem falan diyor bende o konuda söyledim yada sizi kirmakta istemem

 43. Rüya 03 Mayıs 2019

  Hayaller boş olabilir biz onları kalbinize kazıdık yani unutulmaz

 44. gizli 01 Mayıs 2019

  Kızlar siz akşama kadar ağlayın bts için boşuna yorulmuş olursunuz. vallahi bu sayfada herkes aklını biraz yemiş allah kolaylık versin. Sadece gülüyorum.

 45. gizli 01 Mayıs 2019

  Arkadaşlar gerçekten size inanamıyorum olmayacak duaya amin demekte biraz akıl işi şimdi düşünün hangi bts üyesi sizin için kalkıp turkiye ye gelecekte dinini değiştirecekte turkce öğrenecekte o kadar hayranı arasından sizi seçicekte sizinle evlenecekte ya bune böyle akıl işi ermez biraz akıllı olun tamam hayransiniz goren de kore de hiç hayranları yok gelip te burdaki hayranlarıyla uğraşicaklar bide kore de o kadar ünlü güzel bayan var size mi kaldılar ayrıca hiç bir sayfa sevgililerinin olmadığını söylüyor ama ben söyliyim belki sevgilileri yoktur ama olsa bile o kadar hayranı kaybetmemek için yok diye yazarlar biraz düşünün bide muhtemelen bu hayranlığınız gelip geçici hepiniz ergenliktesiniz geçicek üzülmeyin

 46. BTS ARMY 29 Nisan 2019

  Valla ne yalan soyliyim sevgilileri olsada olmasada ben onları seviyorum zaten ne kadar zorlasakta bts üyelerinden birinin bizi sevme ihtimali bilemedin falan yani belkide hiç ama konser verirlerse tokata gelsinler yada turkiyeye gelsinlerde nerde olursa olsun ben gelirim........

 47. PARK JİMİN 08 Nisan 2019

  Ben Jiminin armisiyim ama onunla evlenmek gibi bir amacım yok zaten.. Ben hayal et videoları yazıyorum zaten ..Ve tüm Jimi.\'le hayal et videolarını okudum....

 48. Taehyung 02 Nisan 2019

  Bts\'de en çok sevdiğim üyelerden biri taehyung.Onu birkere bile olsun görmek istiyorum ne zaman nereye gitsem onu düşünüp dururum .O yanımda olmayınca da,ağlayıp dururum yalnız sevgilisi var mı yok mu yazdığından pek anlamadım ama umarım ki yoktur.Çünkü zaten de önceden biasım jungkooktu ama sonradan onunda IU ile ilgili olan fotoğraflarını,öpüşme pozlarını,(yani tamam bu beni ilgilendirmez)ilk görünce cinlerim tepeme çıktı accayyip ağladım sonra ondan vazgeçtim ve bende aslan burcuyum ve çok kıskanç olurum(hemde aşşırı)ve çoooook kıskandım ama şimdiki biasım pardon aşkım TAEHYUNG o benim isteyen anlasın istemeyen anlamasın ve o benim aşkımı kimseye kaptırmam HADİ YALLAAHHHH!!!!!!Avucunuzu yalarsınız hahayyyyy(KISKANANLAR DA ÇATLASIN BUNU O KÜÇÜK BEYNİNİZE SOKUN.TABİ O DA SİZDE VARSA KENDİNİZE KALMIŞŞŞŞ!!!!!!!!!!!)herşeytaehyungiçinn...

 49. kpop 31 Mart 2019

  Bts çok çok çok seviyorum yuruyun gidin onlar bizim

 50. Allaha çok şükür hiçbirinin sevgilisi yok inşallah bts türkiyeye gelir ama gelirse izmire gelsin çünkü ben onları bekliyorum benim hayatımlar Onlar canlar ------A.R.M.Y. I LOVE BTS ILOVE TAEHYUNG

 51. ❤Bts-taehyung❤ 24 Mart 2019

  -İyikide sevgilileri yok olsaydı çok üzülürdüm ,özellikle V \'nin yok çünko benim!!!!!

 52. Rm Lover 19 Mart 2019

  RM burcu başak yanı başak burçlu erkekler istedigi ideal tipini arar, bulursa onu çok sever sevdiği kişi ondan başka biriyle olduğunu görürse onu red eder liseli kız arkadaşından ayrılması onu bırakması çooooook normal

 53. EN İYİ BTS HAYRANI 13 Mart 2019

  İnşalllah yalandır hiç sevinmedim buna\nV nin sevgilisi yok \nJungkookun sevgilisi yok \n

 54. L m a ARMY AND ANDDDDD laaa şey benimmm oppaaam benimm o bizde eskiden o kafalardaydik ekdj ve insan artık elinde olmadan ship shipppp...... shipliyom taamm oppam da var ship lerumde var Jinjiii burdan selamlarrrrr bu arada mikemmel olmuş makalemi yoksa yazı neyse yazı güzel olmuş .

 55. Esila dilek köker 10 Mart 2019

  jungkook ve Lisa diye bişeyde yaptılar \njungkook elden gideyahhhh

 56. SUGA 10 Mart 2019

  SUGA gerçekten çok tatlı iyiki sevgilisi yok

 57. Rm Lover 09 Mart 2019

  Umarım we umuyorum şu an RM hiç sevgilisi yoktur we olmasın o selvi boyluyu çooook ama çook

 58. BTS ben sizin EN BÜYÜK hayranınızım umarımki bir gün türkiye ye gelirsiniz . Şu hayattaki en büyük isteklerinden biride sizi görmek sizi görmeden ölemem . En çokta RM i seni çook seviyorum.I❤RM,I❤BTS.tabiki türkiye ye geldiğinizde diyarbakıra gelin

 59. Joongkook 07 Mart 2019

  Joongkook isteklerin tam bana göre en sevdiğim rakam 1 ,renk sarı ve boş zamanlarımda çok güzel çizim yaparım . Senin aradığım kız benim

 60. BTS ben sizin EN BÜYÜK hayranınızım umarımki bir gün türkiye ye gelirsiniz . Şu hayattaki en büyük isteklerinden biride sizi görmek sizi görmeden ölemem . En çokta RM i seni çooooooooooooooooooooooook seviyorum.I❤RN, I❤BTS.tabiki türkiye ye geldiğinizde diyarbakıra gelin

 61. Jungkook 26 Şubat 2019

  Şu IU ya sinir oluyorum ya jungkook onun neresini begeniyosa bokuma bile benzemiyor ideal tipi ben de varım ama maalesef!!

 62. ALEV AKPINAR 22 Şubat 2019

  Arkadaşım çok sevineceek biası J-Hope olduğu için ben bu siteye baktım ve ben cidden şok oldum benim Seungyeon Unniem ve biasım Jimin in beraber çıktığına inanmazdım inanmadım inanmıyacağım.........

 63. JiminTaehKook 15 Şubat 2019

  Kim Taeh Yung\nJeon Jungkook\nPark Ji Min

 64. Derin 09 Şubat 2019

  Kimler sugayı seviyorum like

 65. Derya 07 Şubat 2019

  Arkadaslar duyduguma gore bir soylenti var acaba dogrumu jungkook ve IU cikiyorlarmi?

 66. vmim oppa biasım 05 Şubat 2019

  bende v ve jimine aşığım ama gerçekten çok ama çok inşallah evlenmeden yetişirim onlara

 67. Jungkook Delisi 03 Şubat 2019

  Jungkookun sevgilisinin olmamasına çok sevindim.Allahım sen jungkooku nasıl bu kadar tatlı nasıl bu kadar yakışıklı yaratmışsın.Resmen çocuğa hayranım.Ben ayrımcılık yapmam ama...En çok sevdiğim üye JUNGKOOK

 68. Gizli isim 03 Şubat 2019

  Jongkookun sevgilisinin olmamasına çok ama çok sevindim. Allahım sen jungkooku nasıl böyle tatlı nasıl böyle yakışıklı yaratmışsın ...

 69. SofAlt 01 Şubat 2019

  Kercekden koptum; ) Baya guldum )) Arkadaslar sarkilari dinlemekle yetinin bence asiriya kacip kaptitirsaniz uzulursunuz) Ben sarkilarindan zevk almaya calisiyorum. Sizde boyle yapin ) Hem her bir fan seviyor.. Bende seviyom beya:)

 70. SADECE OKUYUN 31 Ocak 2019

  ayrıca umuyorum ki jungkook çok iyi bir eşe sahip olur

 71. SADECE OKUYUN 31 Ocak 2019

  arkadaşlar sizi çok seviyorum ve üzülmenizi istemem ama lütfen bts \'e bu kadar çok bağlanmayın. bağlanın tabii ama sevecek kadar değil. çünkü gerçekler acıdır ve sizin de benim gibi canınızın yanmasını istemiyorum. Jungkook\'u hep sevdim ve sevmeye devam edeceğim. BTS\'i çok seviyorum ve inşaallah bir gün türkiyeye de gelirler

 72. SADECE OKUYUN 31 Ocak 2019

  Kookie\'m. seni çok seviyorum ama seni asla göremeyeceğimi de çok iyi biliyorum. bu yüzden canım çok yanıyor ve çok üzülüyorum. sen belki evlenip çoluk çocuğa karışacaksın ve seni ne kadar çok seven hayranlarının olduğunu unutacaksın belki de... seni sürekli düşünüyorum ve gün geçtikçe daha çok bağlandığımı fark ediyorum. elimde değil..canım gerçekten çok yanıyor ve seni görememenin verdiği acı da kat be kat artıyor. bizi unutma kookiem. çünkü biz seni hiç unutmayacağız... :( :(

 73. Sadece okuyun 31 Ocak 2019

  Kookie\'m. Seni çok seviyorum ve ınan bana sürekli seni dusunmeden edemiyorum. Seni asla göremeyecegimi de çok iyi biliyorum bu. Bu yüzden canım çok yanıyor. Mutsuzum çünkü seni asla unutamayacağım.

 74. jimini seviyorum 17 Ocak 2019

  jiminin sahipi adlı şahıs bu dünyada sadece sen jiminin hayranı değilsin bak adın a şahsı b şahsı bilemem ama şu söylediklerimi dinle jiminle evlenmek istiyorsun gibi duruyo hayalinin atlı prensi olabilir ama hayatının erkeği olmaz bebeğim biz burada eşek başı değiliz bizde jimini seviyoruz

 75. Suga free 15 Ocak 2019

  Kız arkadaşları neden olamamalımış? Özürdilerim ama gerçekden gerizekalısınız.Size ne çoğcukların özel hayatından.Burdakiler olmasda dünyada milyonlarca fanı var onların.Siz istemezmiydiniz onların mutlu bir ili§kisi olsun .

 76. namjoon delisi army 14 Ocak 2019

  YAAA BENİM RM GİBİ BİR SEVGİLİM OLSA BAŞŞKA BİR ERKEYİN SURATINA BAKMAZDIM LAN BANA GAMELERİ YETERDİİ BEEE ZATEN GAMELERİNİ GÖRÜNCE ÖLÜYOMMM

 77. Mizar_Alcor 08 Ocak 2019

  Bts le Army arasındaki bağ çok güçlü, sırf hayranlarını üzmemek için dizide başrolü kabuletmeyen adam başka biriylemi çıkıcak ? hem çıksalar bile ne farkeder onlara olan sevgimizi değiştirirmi bu ? biz onları bize katıkları benlik sevgisi için sevmiyor muyuz ? bize bu kadar çok şey yaşatan insanları her haliyle sevmeli kabullenmeli, özel hayatlarına ve cinsel eğlimlerine saygı duymalıyız. Bu bizim görevimiz değil onlara olan saygımız olmalı

 78. BTS 07 Ocak 2019

  Ben hepinizi çooook inanılmaz çooook seviyorum. Bence sizin sevgiliniz olmasın böylesi daha iyi. Siz sevgili bulacağınıza bence yeni şarkılar üretin. Bir de TÜRKİYE ye gelin lütfennn. I Love Youuu. Sizleri çoooooook seviyorum. Sizleri Türkiye ye gelmenizi mutlaka bekleyeceğim..\n\n

 79. Kim Taehyung 05 Ocak 2019

  Biz A.R.M.Y\'ler olarak bu konulara zaten İ-N-A-N-M-I-Y-O-R-U-Z

 80. Ayrımcısın!!! 05 Ocak 2019

  My bias is Jungkook.ilk olarak dediklerin çok yanlış cümleler.sen şimdide kendine ARMY\'mi diyorsun?çok yanılıyorsun.ARMY\'LER Kardeştir.ama sen bu kardeşliği düşünmüyorsun.Sen evet belki bunlara sahipsin ama sahip olman,dil öğenmen birşeyler değiştirmiyor.Sadece Jungkook\'u sevip ARMY olmuyorsun.ilk önce kendine gel istersen.Sen sadace Jungkook benim diyorsun.Ama hatırlatayım bu dünyada tek sena ARMY değilsin.İsteyen Jungkook\'u sever,isteyen Jin\'i.Senin gibi iğrenç,kendine ARMY diyen,ayrımcılık yapan,Yok efendim ben şunun içine Kore\'ye gittim diyen,Jungkook benim diyen,onun gibi yiyemen hiçbirşey değiştirmiyor.Eğer sen gerçekten Jungkook\'u seviyorsan,hiçbir ARMY\'e kötü laflarından demezdin!

 81. Jungkook 03 Ocak 2019

  Antilere sesleniyorum geberin \nJungkook a bayılıyorum. Ross iddiaları var ama inanasim gelmiyor \nNe ise bir sürü güzel seksi kız var bana bakmaz ama onu çok seviyorum yinede\nAşkım oppam.\n

 82. Rm 31 Aralık 2018

  Rm nin sevgilisi olsun olmasın gamzeleri her zaman benim ve benim olcak ...

 83. ♥-♥ 31 Aralık 2018

  Hepsi aşkım hiç biirini diğerinden ayırt edemiyorum böcüklerim benim ama biyasım galiba jimin ama galiba ve hepsini çok seviyorummm PARK Jİ MİN ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥\n

 84. Oppa KIM NAMJOON 24 Aralık 2018

  Namjoon seni çok seviyorum. Sen bana göre bts in EN COOL,EN YAKIŞIKLI ve EN TATLI ÜYESİ VE LİDERİSİN...... \nSANA ÇİRKİN DİYEN BAZI İNSANLAR VAR, BU İNSANLARIN GÖZLERİ KÖR BANA GÖRE. BTS İ SEVEN BİR İNSAN BENCE BTS İN HİÇBİR ÜYESİNE ÇİRKİN DEMEMELİ. Sadece şunu bilin RM ÇOOOK TATLI VE GÜZEL, HELE O GÜLÜŞÜ.... Anlatılamaz................ \n\n

 85. rm 24 Aralık 2018

  NAMJOON\n Seni çoooooooooooooooooookkkkk seviyorum. Bütün videolarını, reklamlarını hepini büyük bir hayranlıkla izliyorum.Senin fotoğraflarını gördüğüm an kendimden geçiyorum.Seni o kadar çokk seviyorum ki senin için yapamayacağım şey yok.Hep aklıma sen geliyorsun doğrusu aklımdan hiç çıkmıyorsun.Seni sevmekten hiiiiiç vazgeçmeyeceğim. Ne olursa olsun seni heeeppp seveceğim.Seni bütün sevdiklerimden daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. SENİ ÇOOOOOOOOOKKKK SEVİYORUM...

 86. namjoon 너를 사랑해 24 Aralık 2018

  namjoon seni çok seviyorum turkiyeye gelmenizi çok istiyorum bts ekibi lütfeeeennn türkiyeye gelinizzz bts bts rm

 87. nefesim jimin 24 Aralık 2018

  evlenecem vermezlerse kaçacam\nbeni jimine verin

 88. Jiminim 13 Aralık 2018

  Jimin size bir kelimeden ibaret degil mi (armyler dahil değil) ama onun her harfi ağzından çıkan her sözcük benim için bir anlam barındırıyor bir army olarak her gun onun videosunu izlemek bir musluman olarak her gun dua edip onu gormek istedigim tek sey onu bir kere bile gorsem elini tutsam ne olurki sevgilisi olsam ne olurki niye olmasinki hicbir mucize gerceklesmiyecek diye bir kural yok SADECE ONU GÖRMEK IÇIN KORE YE GITTIM ONUN GITTIGI HER YERE GITTIM ANLASABILMEMIZ ICIN KORECE ÖĞRENDİM ama onun mutlu olmasi benim icin daha onemli o ne kadar mutlu olursa ben ondan daha mutlu olucam ihtiyaci olsun canli canli kalbimi cikarip verebilirim her videosunda olmeye deger\nJIMIN SENI SEVIYORUM SENDEN VAZGECMIYCEM \"너를 사랑해\"

 89. My bias is Jungkook. 11 Aralık 2018

  Siz kim oluyorsunuz da benim golden maknaeme oppa diyorsunuz.Ciddiyim. bir ben yakışırım diyorsunuz da herhalde kendinizi başka biri zannediyorsunuz. Aynaya bakınca orada ki en çirkin olan varya işte o sensin. Size bunları Jungkook imzalı bir deftere onun hakkındaki bütün bilgilere sahip, odasında jungkookun posterleri olan, sırf jungkooku görmek için Kore\'ye giden, Jungkook ile ilgili olan kıyafeti cüzdanı maskesi yastığı anahtarlığı sweatshirt ü telefon kılıfı tablosu telefonumda wallpaperı Jungkook olan ve sırf onun için yemeğini tavşan gibi yiyen ayrıca sırf onun için Korece öğrenen ve onun ideal tipi olabilmek için siyah giymeyi seven gri saç tonlu zayıf bir kız olma hayalinde ilerlemeyi hedef belirleyen ve yapan bir kız olarak size bunları yazıyorum.

Yorum Yazın