BTS Bring The Soul Movie ile Kore Gişelerinde En Çok Satış Yapan Film Oldu

BTS Bring The Soul Movie ile Kore Gişelerinde En Çok Satış Yapan Film Oldu

BTS Bring The Soul Movie ile Kore Gişelerinde En Çok Satış Yapan Film Oldu

Kore Film Kurumunun bütünleşik bilgisayar ağına göre, “Bring The Soul” filminin gerçek zamanlı bilet ön satışları 7 Ağustos saat 8 itibariyle bütün filmler arasında % 31.6lık satış ile zirveye yükseldi. Bilet satın alan insanların sayısı ise 157,536.

Bring The Soul" filmi BTS’in 2018deki “Love Yourself” dünya turu hikâyesini anlatıyor. Film oyuncuların Seul'den Paris’e olan uzun yolculuğunu tamamladıktan sonraki gün Paris’teki bir otelin çatı katındaki partilerini içeriyor.

“Bring The Soul” filmi 7 gencin yolculuğunu merkeze alan bir yapıt. Dünya turu kapsamındaki konserlere ek olarak film BTS’nin sahne arakasındaki imajını da gözler önüne seriyor. Aynı zamanda seyircilerin grup üyelerinin yeni bir şehre ayak bastıklarındaki düşüncelerini dinleme fırsatları olacak.


“Bring the Soul” filmi temsilcisi “Sadece sinema salonlarında izlenebilecek özel sahneler var. Umarım herkes film için büyük beklentileri olacaktır.” dedi.

Ek olarak, bilet rezervasyon oranı listesinde 104,468 bilet satışıyla aynı standarta dayanarak %20.9 ile ikinci sırada “The Battle: Roar to Victory” (yönetmen: Won Shin Yeon) yer alıyor.

“Exit” adlı film ( yönetmen: Lee Sang Geun) .9 ön satış oranı ile 3.sırada kendine yer bulmakta ve hala rakamlar artış göstermekte. "Exit" şu anda 99,195 ibilet satışıylazleyicinin dikkatini çekmiş durumda.

Benzer Konular
6 Yorum
 1. UwU 20 Haziran 2020

  Yaw umarım burda birileri vardır jsjs yahu bu dizi internetde tam bölüm varmı acaba?!

 2. ARMY 20 Ekim 2019

  Dünya nın 7 harikaları. Size bayılıyorum.

 3. Hayat 10 Ağustos 2019

  Böyle devam edin SÜPERSİNİZ SİZ. SİZLER BENİM 7 SÜPER KAHRAMANIMSINIZ.

 4. Lil meow meow 10 Ağustos 2019

  Film beni çok duygulandırdı.Hem sahne arkasındaki hayatlarını hemde sahnede yaşanan o stresi görebiliyorsunuz.Çok güzel ve duygusaldı.Hep böyle güçlü kal Bangtan!!

 5. songull 10 Ağustos 2019

  ohaaaa muhteşem insallah turkiyedede yayinlanir insallah izleme firsatim olur coook merak ediyorum ve umarim cok guzel bi film ortaya cikmistirim BTS sizi tebrik ediyorum Jungkook u coook seviyorum onu guzelce besleyin jungkook un sahnelerini buyuk bi zevkle izleyecegim kendiniz iyi bakin sizi çok seviyorum /FIGHTING❤❤

Yorum Yazın