BLACKPINK’ten Rosé'un Dazed Dergisi Röportajı

BLACKPINK’ten Rosé'un Dazed Dergisi Röportajı

BLACKPINK’ten Rosé'un Dazed Dergisi Röportajı

BLACKPINK’ten Rosé'un, Dazed dergisinin kapağı için karizmatik ve sert pozları !

Dazed dergisi, BLACKPINK’in son albümünün yayınlanmasından hemen önce Rosé'nin çok yoğun bir hafta geçirdiğini ve fotoğraf çekimlerini 23: 00'da tamamladıktan sonra bile geceye çalışarak devam ettiğini açıkladı . Rosé, "Şimdi koreografi üzerinde çalışacağım. Yarın güne biraz geç başlayabilirim, bu yüzden çekimler bittikten sonra pratik yapacağım. "


Benzersiz sesi için dünyanın her yerinden sevgi gören Rosé, "Şu anda pek çok kişi sesimin" benzersiz "olduğunu söylüyor, ancak çıkış yaptığım süre boyunca bunu böyle düşünmemiştim. Amacım "farklı bir şarkıcı" olmaktansa "iyi bir şarkıcı" olmaktı. Özel bir ton veya ses rengi oluşturmak için pratik yapmadım. Mevcut incelemeler benzersizliğimi kabul ediyor ve bu sözler büyük bir iltifatmış gibi geliyor. "


Bu yılın başlarında Rosé, Saint Laurent'in küresel elçisi olarak seçildi ve markanın ilk Kore modeli oldu. Markanın kreatif direktörü Anthony Vaccarello ile ilgili olarak Rosé, "'Klasik' kavramının ne olduğunu bildiğimi sanıyordum, ama durum böyle değildi. Anthony’nin kıyafetlerini ne zaman görsem hep yeni şeyler öğrenmiş oluyorum. Bunları lateks malzemeyle nasıl tasvir edebileceğini merak ediyorum. Renk yelpazesi ve desenleri de çok çeşitli ve her şeyin arkasında Saint Laurent’in benzersiz klas doğası ve hikayesi var. Baktıkça daha şaşırtıcı oluyor. "
Rosé’nin röportajı ve fotoğrafları Dazed dergisinin Kasım sayısında yayınlanacak.Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın