BLACKPINK'ten Jisoo Genç Kızlara İçten Tavsiyelerini Paylaştı

BLACKPINK'ten Jisoo Genç Kızlara İçten Tavsiyelerini Paylaştı

BLACKPINK'ten Jisoo Genç Kızlara İçten Tavsiyelerini Paylaştı

Elle Korea dergisinin son röportajında ve çekimlerinde yer alan BLACKPINK’ten Jisoo, genç kızlara ilham verici olması adına kendi deneyimlerini paylaştı.

Derginin Aralık sayısının kapağını süsleyecek olan Jisoo, kendine ve kendi iç gücüne olan güvenini ifade ederken geçmişe düşünceli bir şekilde daldı.

“Geçen zamana tekrar baktığımda, 'gerçekten çok güçlü bir insanım' diye düşünüyorum. Zor zamanlardan geçerken bile, başkalarına güvenmeyi hiç düşünmedim. Mümkünse her zaman kendi sorunlarım konusunda endişelenmeye ve kendi başıma çözmeye çalıştım.”

Jisoo, “Şu anda, bu kadar güçlü olabilmemin tek başına katlandığım zor zamanlar sebebiyle olduğunu düşünüyorum” dedi. “Şimdi bile, mücadelelerim hakkında konuşmaktan gerçekten hoşlanmıyorum. Diğer insanlar beni düşündüğünde, onların beni gülümsememle hatırlamalarını istiyorum.” dedi.

Jisoo daha sonra BLACKPINK'i seven dünyanın dört bir yanındaki genç kızlara içten tavsiyeler verdi.

“Onlara gelecekteki benliklerini rol modelleri olarak düşünmelerini istiyorum” dedi. “Bir başkasının peşinden koşmak yerine, kendi hayallerinin peşinden koşsunlar.”

“Ben etrafımdaki insanları takip etmeye çalıştım ve resmen anlamsızca etrafta sürükleniyordum, fakat bir başarı hissinden ziyade derin bir boşluk hissetmeye başladım. Herkesten kendi rol modellerini kendi içinde bulmasını istiyorum.Benzer Konular
9 Yorum
 1. Jisoo ya antiler defolun 02 Haziran 2020

  Kesin sizin gibi mallar 12 11 yasindasiniz /antiler girmesin bu jisoo nun haberi blackpinkin değil gözünüze sokmamız mı lazım

 2. Blackpink jenlisa 30 Mayıs 2020

  Jisooya aşığım . Onu sevmeyenler olabilir. Ama bu hiç bir şeyi değiştirmez. Ona zaten yeteri kadar haksızlık yapılıyor bide siz yapmayın

 3. İdil 23 Mayıs 2020

  Ayy yerim seniii

 4. AnTiLEre AnTiyİM 19 Mart 2020

  Öbür yorumlardan bazılarında jisoo yu sevmeyenler olduğunu gördüm jisoo arkaya atılıyor mutlu oluyorusunuz? 4 - 1=0 bir üyesi olmazsa blackpink olmaz . Üzgünüm ama böyle . Jisoo yu sevme , tamam ama saygısızlık etme.

 5. Anti 01 Mart 2020

  Jisoo yu sevmiyorum nefret ediyorum özürlü gibi davranıyor geri kalanlarına aşığım

 6. Hello 28 Kasım 2019

  Akıllı birisinin tavsiyelerini okumak için geldim ve umdugumu buldum

 7. 28 Kasım 2019

  Jisoo benim biasım. Onun böyle iyi kalpli biri olduğunu gördüm bazı göremeyenler de var

 8. Blacpink 24 Kasım 2019

  Jisoo dan nefret ediyorum geri kalan üç melek benim için çok değerli

 9. Bgmatm 23 Kasım 2019

  4 melekten biri...\nHepsinin tavsiyeleri ilaç gibi geliyor.Hepsi çok güçlü ve ayakta.Sana teşekkürler Jichu seni çok seviyoruz❤️❤️❤️❤️

Yorum Yazın