BIGBANG'den Taeyang ve G-Dragon 2018'de Askere Gidiyor

BIGBANG'den Taeyang ve G-Dragon 2018'de Askere Gidiyor

BIGBANG'den Taeyang ve G-Dragon 2018'de Askere Gidiyor

YG Entertainment'ın yaptığı açıklamaya göre, BIGBANG üyeleri Taeyang ve G-Dragon'un daha fazla askerliklerini ertelemeleri mümkün değil.

Ajans 24 Aralık'taki açıklamasında, iki idolün 2018'in ilk yarısında askere alınmalarını beklediklerini söyledi. Bu açıklama BIGBANG üyelerinin önümüzdeki bahar aylarında askere gitmeyi planladıkları yönündeki söylentilerle aynı döneme denk geldi.

Daesung ve Seungri'nin hala askerliklerini erteleyebilme gibi bir imkanları olsa da, ikilinin kararı henüz belli değil. Daesung ve Seungri'nin BIGBANG'in daha seri bir şekilde sahnelere dönmesi adına grup arkadaşlarıyla aynı dönemde askerlik yapacakları ve erteleme yoluna gitmeyecekleri söyleniyor.

Daesung ayrıca TVN varyetesi "Livin' the Double Life" da Taeyang ile önümüzdeki yıl askere gitmek ile ilgili konuşmalar yapmıştı.

13 Aralık'taki Tokyo Dome konserlerinde dört BIGBANG üyesi hayranlarına "Turun bitimin ardından sizi bir süreliğine göremeyecek olmamız çok üzücü" diyerek Taeyang ve G-Dragon'un askere katılımlarını ima etmişti.

Taeyang geçtiğimiz günlerde dört yıllık birlikteliklerinin ardından kız arkadaşı aktrist Min Hyo Rin'e ile evleneceğini açıklamış ve "Askere gitmeden önce evlenmeyi planlıyorum" demişti.

BIGBANG, 30 ve 31 Aralık tarihlerinde Seul'deki Gocheok Sky Dome'da vereceği "BIGBANG 2017 Concert" Last Dance in Seoul" adlı konser ile bir süreliğine sahnelere veda ediyor.

Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın