ATEEZ Yeni Macera Reality Şovuna Başlıyor

ATEEZ Yeni Macera Reality Şovuna Başlıyor

ATEEZ Yeni Macera Reality Şovuna Başlıyor

22 Ekim'de Kakao M, "ATEEZ Fever Road" adlı yeni bir macera realite şovu başlatacağını resmi olarak duyurdu. Özellikle, yaklaşan varyete programı ATEEZ evreninin unsurlarını içerecek.

Kakao M, "Çok çeşitli görevleri üstlenecek olan ATEEZ üyelerinin cazibesini ve kimyasını sergilemenin yanı sıra, ['ATEEZ Fever Road'], ATEEZ evrenini ve yazılmış hikayeleri görebileceğiz. Her biri yaklaşık 15 dakika uzunluğunda olacak toplam sekiz bölüm yayınlamayı planlıyoruz. "

Yaklaşan şov, ATEEZ üyelerinin gizemli bir figürün geçmişte iki yıl boyunca kendilerine gizli görevler bıraktığı gizli bir alanı bulmayı içeriyor. İdoller, bu görevleri kendilerine kimin bıraktığı ve neden bazı olayların meydana gelmesine neden oldukları çözerken, çeşitli eğlenceli oyunlar da oynayacaklar.

“ATEEZ Fever Road” un yapım yönetmeni (PD) Park Hye Jin, “Son zamanlarda birçok K-pop idolü hikaye anlatımları ve yaratıcı evrenleriyle ilgi çekiyor. Özellikle ATEEZ, büyüleyici ve sıkı yapılı evrenleriyle dikkatleri üzerine çeken bir grup. Lütfen hem üyelerin günlük yaşamlarındaki ilişkilendirilebilir yönlerine hem de ATEEZ evrenindeki hikayelerine kısa bir bakış sunan 'ATEEZ Fever Road'u takip etmeyi unutmayın.

"ATEEZ Fever Road" Pazartesi ve Perşembe günleri 12: 00'de yayınlanacak. 26 Ekim'den itibaren dört hafta sürecek.


Bu yeni showda ATEEZ grubunu göreceğiniz için heyecanlı mısınız?


Benzer Konular
0 Yorum
Yorum Yazın