Aktris Han Ji Seong Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Aktris Han Ji Seong Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Aktris Han Ji Seong Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Aktris Han Ji Seong bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

8 Mayıs günü, Han Ji Seong'un Incheon Uluslararası Havalimanı'na giden otoyolda iki araba ile çarpıştıktan sonra vefat ettiği bildirildi. Daha sonra genç aktristin yaşamını yitirdiği kazanın 6 Mayıs sabahı gerçekleştiği açığa kavuştu.

Polise göre oyuncu eşinin tuvalet ihtiyacı üzerine üç şeritlik otoyolun ikinci şeridinde arabayı ikaz lambalarını açık yakarak durdurmuştu. Üçüncü şeritten gelen bir taksi Han Ji Seong'un arabadan eşini gördü ve aniden direksiyonu kırdı fakat bu seferde dışarda bulunan oyuncuya çarptı. İlk şeride fırlayan Han Ji Seong'a ise bu kez de bir SUV çarptı.

Polis ölüme sebebiyet verme suçundan hem taksi hem de SUV şoförünü sorguluyor. Polis ayrıca taksi sürücüsünün aşırı hız yaptığı ve yola bakmadığı ihtimalini göz önünde tutuyor.

Öte yandan Han Ji Seong'un kesin ölüm sebebinin bulunması için otopsi yapılacak ve arabanın neden ikinci şeritte durdurulduğuna dair bilgi edinmek için arabanın kara kutusuna bakılacak.

Han Ji Seong ilk kez 2010 yılında B.Dolls adlı kız grubu ile eğlence dünyasına adım atmış daha sonra kariyerine oyunculuk ile devam etmişti. Oyuncu "Second to Last Love" ve "Happy Sisters" dizileri ile "One Punch" filminde rol almıştı.

Han Ji Seong 28 yaşındaydı.

Han Ji Seong'a rahmet, sevenlerine ise sabır diliyoruz.

Benzer Konular
4 Yorum
  1. zümrüd 15 Haziran 2019

    Allah rahmet etsin mekani cennet olsun .cok kotu oldum

  2. Kpopvsben 11 Mayıs 2019

    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

  3. Dora 11 Mayıs 2019

    Daha çok gençmiş ailesine allah sabır versin

Yorum Yazın